Orange VIDEOseriál (7. časť): Batérie v smartfónoch a tabletoch

Na trhu je obrovské množstvo zariadení a vybrať si to správne nie je vôbec jednoduché. V spolupráci s operátorom Orange pre vás každú stredu pripravujeme VIDEOseriál, v ktorom vám postupne ukazujeme, aké parametre je dobré si pri kúpe smartfónu a tabletu všímať. Nové video s našimi tipmi nájdete vždy na kanáli YouTube TECHBOX.sk.

Batérie v smartfónoch a tabletoch

V poradí už v siedmej časti nášho seriálu vám ukážeme, že pri kúpe smartfónov a tabletov je určite jedným z podstatných parametrov, ktoré je dobré si všímať, aj batéria. Tie často ustupujú dizajnu zariadení a pokojne sa môže stať, že v novinke, ktorá má väčší displej s vyšším rozlíšením a výkonnejší procesor, má batéria dokonca menšiu kapacitu. Vy tak môžete dosiahnuť dokonca aj výdrž menšiu, ako u predchodcu. A to nikto z nás nechce. Alebo áno?

Pozrite si naše zaujímavé video o batériách v smartfónoch a tabletoch.

https://youtu.be/v85uUbCTR3o

Ak chcete vyhrať ročné predplatné časopisu TECHBOX, zapojte sa do súťaže k videu na Facebook stránke Orangeu. Veľa sťastia prajeme.

Pozrite si aj ďalšie časti seriálu:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLJwjopBhT3B3OpAcXAiGGidVU8PnPrN8O

A nezabudnite, že váš nový smartfón či tablet si naplno užijete v 4G sieti od Orangeu. V ďalšej časti sa v Orange VIDEOseriáli pozrieme na aplikácie, ktoré vám uľahčia úpravu fotografií, sledujte nás.

Komentáre k článku