Orange VIDEOseriál (3.časť): Ako si vybrať fotoaparát v smartfóne?

ZDROJ | Sony

Na trhu je obrovské množstvo zariadení a vybrať si to správne nie je vôbec jednoduché. V spolupráci s operátorom Orange máme pre vás VIDEOseriál, v ktorom vám postupne ukazujeme, ktoré parametre je dobré si pri kúpe smartfónu a tabletu všímať. Každú stredu nájdete nové video s našimi tipmi na kanáli YouTube TECHBOX.sk.

Vyberáme fotoaparát v smartfónoch a tabletoch

V tretej časti nášho seriál vám ukážeme, čo si všímať na fotoaparátoch. Fotoaparát v smartfónoch a dokonca aj v tabletoch sa totiž stal bežnou záležitosťou a nahrádza kompaktné fotoaparáty. Sú však medzi nimi obrovské rozdiely! Určite ste si všimli, že sa vylepšujú aj predné fotoaparáty, za čo môže rastúca popularita selfies.

Pozrite si naše video, kde si zodpovieme najdôležitejšie otázky pri výbere fotoaparátu v smartfónoch a tabletoch. Rozlíšenie nie je totiž, najdôležitejšie, určite si všímajte najmä veľkosť snímača, svetelnosť, stabilizáciu či dokonca softvérové rozhranie ideálne s možnosťou manuálnych nastavení.

https://youtu.be/kDyphKiNKJQ

Ak máte chuť vyhrať zaujímavú cenu, zapojte sa do súťaže k videu na Facebook stránke Orangeu. Práve dnes hráte o ročné predplatné časopisu TECHBOX. Veľa sťastia prajeme.

A nezabudnite, že váš nový smartfón či tablet si naplno užijete v najväčšej mobilnej dátovej sieti od Orangeu. Už o týždeň sa porozprávame o dátach a dátových službách v smartfónoch a tabletoch, sledujte nás.

Komentáre k článku