Orange VIDEOseriál (2.časť): Aký procesor pre smartfón a tablet si vybrať?

Na trhu je obrovské množstvo zariadení a vybrať si to správne nie je vôbec jednoduché. Preto sme si pre vás pripravili v spolupráci s operátorom Orange VIDEOseriál, v ktorom vám postupne ukazujeme, ktoré parametre je dobré si pri kúpe smartfónu a tabletu všímať. Každú stredu nájdete nové video s našimi tipmi na kanáli YouTube TECHBOX.sk.

Vyberáme procesor v smartfónoch a tabletoch

V druhej časti nášho seriálu sa pozrieme na najdôležitejšie parametre procesorov. Výkon, výdrž batérie čí rýchlosť reakcií totiž ovplyvňuje najmä procesor, podobne ako v počítačoch aj v tabletoch a smartfónoch. Čo nám vlastne ukáže počet jadier procesora? Je dôležitá aj frekvencia a výrobná technológia procesorov? Ktoré sú najznámejšie procesory? Pozrite si naše video, kde si zodpovieme najdôležitejšie otázky pri výbere procesorov v smartfónoch a tabletoch.

https://youtu.be/njUR4gam0s4

Ak máte chuť vyhrať zaujímavú cenu, zapojte sa do súťaže k videu na Facebook stránke Orangeu. Práve dnes hráte o ročné predplatné časopisu TECHBOX. Veľa sťastia prajeme.

A nezabudnite, že váš nový smartfón či tablet si naplno užijete v najväčšej mobilnej dátovej sieti od Orangeu. Už o týždeň sa porozprávame o fotoaparátoch v smartfónoch a tabletoch, sledujte nás.

Komentáre k článku