Orange VIDEOseriál (11. časť): Aplikácia Orange Go

Na trhu je obrovské množstvo zariadení a aplikácií, vybrať si tie najlepšie nie je vôbec jednoduché. V spolupráci s operátorom Orange pre vás každú stredu pripravujeme VIDEOseriál, v ktorom vám okrem parametrov zariadení ukazujeme aj aplikácie, o ktorých si myslíme, že by nemali vo vašich smartfónoch a tabletoch chýbať. Nové video s našimi tipmi nájdete vždy na kanáli YouTube TECHBOX.sk.

Aplikácia Orange Go pre smartfóny a tablety

Ak ste zákazníkom operátora Orange, rozhodne by ste si mali nainštalovať skvelú appku Orange Go. S ňou si môžete užívať svoj smartfón naplno, okrem kontroly výšky spotreby, informácií o faktúrach, možnosti aktivácie či deaktivácie služieb totiž prináša aj množstvo ďalších zaujímavých funkcií, ktoré môžete využívať aj ako samostatné aplikácie.

Veľkou výhodou je, že aplikáciu si môžete nainštalovať okrem najrozšírenejších smartfónov s OS Android, či iOS aj na smartfóny s operačným systémom Windows Phone. Pozrite si naše nové video.

https://youtu.be/UKdmhXduxg0

Ak chcete vyhrať ročné predplatné časopisu TECHBOX, zapojte sa do súťaže k videu na Facebook stránke Orangeu. Veľa sťastia prajeme.

Pozrite si aj ďalšie časti seriálu:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLJwjopBhT3B3OpAcXAiGGidVU8PnPrN8O

A nezabudnite, že váš nový smartfón či tablet si naplno s aplikáciami užijete v 4G sieti od Orangeu. Už o týždeň vám ukážeme, ako si pohodlne objednať nový smartfón či tablet cez aplikáciu vo vašom starom zariadení. Sledujte nás.

Komentáre k článku