Orange VIDEOseriál (10. časť): Hudobné aplikácie

Na trhu je obrovské množstvo zariadení a aplikácií, vybrať si tie najlepšie nie je vôbec jednoduché. V spolupráci s operátorom Orange pre vás každú stredu pripravujeme VIDEOseriál, v ktorom vám okrem parametrov zariadení ukazujeme aj aplikácie, o ktorých si myslíme, že by nemali vo vašich smartfónoch a tabletoch chýbať. Nové video s našimi tipmi nájdete vždy na kanáli YouTube TECHBOX.sk.

Hudobné aplikácie pre smartfóny a tablety

Po týždňovej prestávke sme tu opäť, aby sme vám ukázali zaujímavé hudobné aplikácie. Mať v totiž obyčajnom smartfóne milióny skladieb, to by chcelo poriadnu pamäť alebo pamäťovú kartu. Nič podobné však v súčasnosti nemusíte riešiť. Neveríte? Ak radi počúvate hudbu, stačí vám dobré dátové pripojenie a niektorá z troch hudobných aplikácií, ktoré vám teraz predstavíme.

Pozrite si naše zaujímavé video o aplikáciách Spotify, MusicJet Slovensko a SoundCloud.

https://youtu.be/r4y7ZNaLRRc

Ak chcete vyhrať ročné predplatné časopisu TECHBOX, zapojte sa do súťaže k videu na Facebook stránke Orangeu. Veľa sťastia prajeme.

Pozrite si aj ďalšie časti seriálu:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLJwjopBhT3B3OpAcXAiGGidVU8PnPrN8O

A nezabudnite, že váš nový smartfón či tablet si naplno s aplikáciami užijete v 4G sieti od Orangeu. V ďalšej časti sa v Orange VIDEOseriáli pozrieme na aplikáciu Orange Go. Sledujte nás.

Komentáre k článku