Orange VIDEOseriál (1.časť): Vyberáme displej v smartfónoch a tabletoch

Na trhu je obrovské množstvo zariadení a vybrať si to správne nie je vôbec jednoduché. Preto sme si pre vás pripravili v spolupráci s operátorom Orange VIDEOseriál, v ktorom vám postupne ukážeme, ktoré parametre je dobré si pri kúpe smartfónu a tabletu všímať. Každú stredu nájdete nové video s našimi tipmi na kanáli YouTube TECHBOX.sk.

Vyberáme displej v smartfónoch a tabletoch

Začíname displejom, na ten sa predsa budete pozerať každý deň niekoľkokrát, preto jeho výber nepodceňujte. Vo videu sa dozviete, akú technológiu, uhlopriečku a rozlíšenie displeja si vybrať. Nemusíte mať totiž zbytočne drahý produkt, ktorého výhody nielenže neoceníte, ale ich vaše oči v podstate ani nebudú schopné zaregistrovať.

https://www.youtube.com/watch?v=PymZms1CdQg

Ak máte chuť vyhrať zaujímavú cenu, zapojte sa do súťaže k videu na Facebook stránke Orangeu. Práve teraz hráte o ročné predplatné časopisu TECHBOX. Veľa sťastia prajeme.

A nezabudnite, že váš nový smartfón či tablet si naplno užijete v najväčšej mobilnej dátovej sieti od Orangeu. Už o týždeň sa porozprávame o procesoroch, sledujte nás.

Komentáre k článku