Orange rozdáva do 60 GB dát za nákup cez e-shop

Akoby po vzore konkurencie aj v Orangei môžu noví či prolongujúci zákazníci získať pomerne veľké množstvo dát navyše. Jedinou podmienkou je nákup paušálu cez e-shop operátora. Okrem extra dát zadarmo navyše ale môžete získať aj viacero ďalších benefitov.

Pozrite si4ka dáva v lete internet zadarmo, len na Slovensku a len pre nových

ZDROJ | Incipio

 

Ak teda chcete dáta navyše, stačí si cez e-shop objednať paušál. Pre mesačné programy ISIC, Go Europe 10 €, Go Europe 15 € a Go Data 15 €, dostanete 2 GB dát navyše každý mesiac na najbližších 12 mesiacov. Za ten tok to predstavuje 24 GB bezplatných dát.

Pre paušály s mesačným poplatkom od 20 €, teda paušály Go Europe 20 €, Go Europe 25 €, Go Europe 30 €, Go Europe 40 €, Go Europe 65 € a Go Data 20 €, Go Data 30 €, získate až 5 GB dát mesačne po dobu roka. Celkovo tak spolu dostanete bez príplatku až 60 GB dát.

Pozrite siO2 rozdáva každému 5 GB dát zadarmo, vyskúšajte si jeho novú sieť

ZDROJ | Incipio

Táto ponuka platí do 4.9.2018. Zároveň si ju však môžete skombinovať so všetkými aktuálnymi ponukami, ako napr. Bonus za prenos čísla do 150 € ako zľavu na paušál, alebo telefón, či využiť ďalšiu extra zľavu na paušál, alebo na telefón.

Pri on-line nákupe automaticky získate aj extra zľavu na vybrané zariadenia do výšky 70 € oproti nákupu v predajni. Ak si telefón objednáte jeden deň do 13:00 hod, na druhý deň ho máte vraj už kuriérom doma. Bezplatne. Za telefón je ale nutné zaplatiť a to buď jednorazovo, alebo na splátky. V prípade, že nepotrebujete telefón či iné dotované zariadenie, automaticky získate jednorazovú  zľavu z paušálu do výšky 20 eur.

Ak ste už zákazníkom Orangeu, podľa operátora po prihlásení do e-shopu získate špeciálnu ponuku paušálu šitú na mieru vašim potrebám (podľa posledných faktúr).

Komentáre k článku