Orange rozdá darček každému, v rámci Vianoc výrazne vylepšuje Go paušály

Orange dnes počas virtuálnej tlačovej konferencie predstavil svoju vianočnú ponuku, ale aj plány so sieťou 5G. Noviniek je mnoho, poteší však, že benefit získajú aj tí zákazníci, ktorí nepredlžujú zmluvy či nenakupujú nové zariadenia – operátor totiž automaticky vylepšuje svoje paušály Go.

Najvýraznejšou novinkou, ktorú pocítite už od zajtra, sú vylepšené paušály Go. Bez toho, aby ste čokoľvek urobili, aktivovali, dostanete dáta a vybrané služby navyše. Stačí ak máte paušál Go 20 € a vyšší. Tak napríklad, práve pri Go 20 € dostanete namiesto 1 GB dvojnásobok, t.j. 2 GB dát. Navyše však získate aj bezplatný balík Chat, takže akékoľek dáta miniete pri chatovaní, nebudú sa vám započítavať do navýšeného objemu 2 GB dát, ktoré môžete využiť na iné aktivity so smartfónom.

Pozrite si pozorne zoznam paušálov Go po novom (viď. tabuľka vyššie). Výrazný nárast dát poskytne paušál Go 30 €, tam sa objem zvyšuje zo 4 GB na 10 GB! Tu získate navyše aj dátový balík Sociálne siete. Pri Go 40 € sa zvyšuje objem dát na 20 GB, no zaujímavé je, že tu dostanete grátis dátový balík Video, takže môžete sledovať videá v rámci aplikácií YouTube, YouTube Premium, Netflix či HBO Go bez toho, aby sa znižoval objem dát vášho dátového balíka 20 GB. Preplatné služieb však nie je súčasťou balíka, t.j. mesačný poplatok napríklad za Netflix si musíte uhradiť vy, pokiaľ je práve táto služba pre vás zaujímavá.

Martin Hromkovič, riaditeľ úseku marketingu a značky Orange pre rezidenčných zákazníkov upriamil pri predstavovaní vianočnej ponuky a vylepšených paušálov Go aj na nový paušál v ponuke, a to paušál Go 15 €. Ten obsahuje 200 minút na volania, 500 MB dát či 100 SMS správ. Úprimne? Berte radšej Go 20 €, za príplatok len 5 € mesačne dostanete výrazne viac, nielen dát, ale aj dátový balík Chat či neobmedzené volania a SMS/MMS správy. Prípadne ak máte v rodine študenta a člena, ktorý vie využiť paušál Go Yoxo, odporúčame vám využiť práve tento jedinečný paušál za rovnakú cenu 15 €/mesačne, kde viete dokonca aj obchodovať s dátami a cenu paušálu si dokonca aj znížiť.

Pozrite siOrange Go Yoxo – unikátny študentský paušál s vlastným marketom!

V ponuke zostáva aj Go 1 € paušál s cenovým stropom 20 €, čo sa hodí práve pre ľudí, ktorí by sa obávali vyššej spotreby, no komunikujú minimálne. Naopak, vrcholom ponuky je paušál Go 65 €. Tu sám operátor upozorňuje na neobmedzené množstvo dát a navyše aj všetky Nonstop dátové balíky, ktoré sú automatickou súčasťou paušálu. „Neobmedzeno“ je síce limitované 1 000 GB v plnej rýchlosti, ale úprimne, kto minie v smartfóne terabajt?

Ak vás zaujíma, kedy dorazí do ponuky Apple iPhone 12, tak to bude 13. novembra 2020. Predobjednávky na novinku začnú už v najbližších dňoch.

Pozrite si12 TOP noviniek, ktoré prináša iPhone 12

Výhodou paušálov Go je po novom aj to, že nespotrebované dáta si viete preniesť do ďalšieho fakturačného obdobia. Ak máte paušál Go, tak bonusový dátový balík vám bude k paušálu aktivovaný od zajtra, zvýšený objem dát od začiatku najbližšieho fakturačného obdobia.
Bonus, resp. odmenu získate aj v prípade, že využívate službu Navzájom zadarmo. Automaticky tu dostanete dvojnásobnú porciu dát na 6 mesiacov, prípadne v rámci balíka Love dáta dostanete na 24 mesiacov.

Tešiť sa môžete aj na zvýhodnené zariadenia vďaka balíku Love. Ak si totiž k vášmu paušálu Go s mesačným poplatkom 10 € a viac aktivujete pevný internet aj TV od Orangeu, získate dodatočnú uzľavu na zariadenie. Na stránke www.orange.sk/darcek by malo pribudnúť 40 zariadení z ponuky operátora, na ktoré získate dodatočnú zľavu do 100 €. Budú sem patriť aj televízory, kolobežky či smart hodinky. Určite si pred kúpou resp. predĺžením viazanosti u operátora a návrhu balíka Love túto stránku pozrite.

V rámci vianočnej ponuky Orange zaraďuje aj tzv. dvojičky zariadení. Ak si vyberiete niektorý z telefónov Samsung či Huawei, dostanete ďalšie zariadenie s výraznou zľavou alebo za 1 €. Na výber je viacero dvojičiek, pričom akcia platí do 31. januára 2021.

K Samsungu Galaxy A71 tak s Go paušálom môžete získať Samsung Galaxy A21s za 1 €. Ak si vyberiete niektorý z prémiových smartfónov Galaxy S20, S20+ alebo S20 Ultra, získate výraznú 25 – 50% zľavu na vybrané televízory Samsung (UE55TU7172UXXH, UE55TU8072UXXH, UE43TU8072UXXH, QE55Q75TATXXH). Navyše k Smart televízoru dostanete aj predplatné HBO na 3 mesiace vrátane HBO GO.

Pozrite siSamsung Galaxy S20 Ultra 5G – klinec do rakvy pre digitálny foťák

V prípade Huawei je dvojičiek viac. K smartfónu Huawei P30 Lite 256 GB s Go paušálom dostanete smarthodinky Huawei Fit za 1 €, cena hodiniek je pritom 119 €. Ak si brúsite zuby na absolútnu novinku, ktorá bude predstavená len dnes, tak k tomuto top smartfónu Huawei získate smarthodinky Huawei Watch GT 2 Pro za 1 €. Tieto hodinky pritom stoja bežne v predaji až 299 €.

Veľmi zaujímavá dvojička je aj kombinácia notebooku Huawei MateBook D15, ktorý ak si vezmete s viazanosťou, získate k nemu smartfón Huawei P Smart 2021 v hodnote 215 €. Aj v tomto prípade za 1 €.

Dobrou správou je, že vianočné benefity získajú aj biznis zákazníci operátora. Tí si od paušálu Go Biznis 10 € až po Go Biznis 100 € taktiež budú môcť užívať viac za nezmenenú cenu. V každom z nich totiž Orange zvyšuje objem predplatených dát, aktivuje niektorý z Nonstop balíkov zadarmo a tiež i tu pribudla možnosť preniesť si nespotrebované dáta do ďalšieho obdobia.

OranGe vďaka svojej nadácii myslí aj na školy, v rámci programu e-Školy pre budúcnosť rozdá 100 000 eur.

A čo 5G? Téma, ktorá rezonuje u mnohých operátorov odznela aj počas tlačovej konferencie. Vieme, že Orange spustí 5G sieť v Bratislave počas apríla 2021. Nebude však pokrytá celá Bratislava, ale len vybrané lokality. Dodávateľom siete bude Nokia.

O plánoch 5G sietí rozprával sám generálny riaditeľ Orange Slovensko, Federico Colom. Spomenul aj úspechy v pokrytí optickej siete či kvalitu aktuálnej siete 4G, za ktorú Orange získal viacero ocenení.

5G sieť však príde u operátora Orange v dvoch fázach. Najskôr formou evolúcie, už budúci rok, kedy sa môžete tešiť na vyšší výkon a rýchlejšie dáta vo vybraných lokalitách. A od roka 2023 už príde „plnohodnotná“ 5G sieť na väčšine územia Slovenska s novou sieťovou architektúrou, výrazne vyššími rýchlosťami a nasadením aj v priemysle a odvetviach, ktoré jej potenciál využijú naplno.

Komentáre k článku