Orange od zajtra mení staršie paušály za lepšie Go paušály. Zmení aj ten váš?

ZDROJ | pixabay.com

Orange začne postupne rušiť zákazníkom všetky staršie paušály a bude ich meniť na paušály Go. Tie bude operátor používateľom skladať na mieru podľa toho, aké služby využívajú a akú majú spotrebu.

Paušály Go umožňujú zákazníkom Orange využívať služby za výhodných podmienok, ktoré majú otvárať lepšie možnosti komunikácie. S paušálmi Go sa dá telefonovať, písať správy aj MMS a samozrejme využívať mobilný internet. Okrem toho, jedine s paušálmi Go je možné využívať benefity ponuky Love, ako napríklad možnosť doaktivácie pevného pripojenia na internet a TV za výhodné ceny s ďalšími benefitmi.

ZDROJ | Shutterstock/OrangePR

Orange takto rieši súčasný stav, keď staršie paušály neumožňovali využívať najmodernejšie služby a zákazníci nemohli získať všetky výhody, ktoré sú s paušálmi Go k dispozícii. Migrácia starších paušálov na paušály Go bude postupný proces. Orange sľubuje, že bude starostlivo pristupovať ku každému zákazníkovi a včas mu oznámia, čo je pri nich pripravené. Okrem toho majú prísť paušály s poplatkami 0 a 1 eur, tie však budú predstavené neskôr.

Pozrite siPohodlne, bezpečne a spoľahlivo. Vitajte v digitálnom svete Orangeu

Zmení sa aj váš paušál?

Zmena paušálu je pre zákazníka bezpečný proces, vďaka ktorému získať viac, ako ste mali so starým paušálom. Vyskúšanie nového paušálu Go pre vás nepredstavuje žiadny záväzok a v prípade, že vám budú vyhovovať iné služby, môžete svoj paušál zmeniť za iný (v rámci aktuálnej ponuky). Všetky dôležité informácie si môžete pozrieť priamo na tejto stránke www.orange.sk/zmena.

ZDROJ | Orange

„Záleží nám na tom, aby naši zákazníci využívali to najlepšie, čo v ponuke máme, aby mohli využívať tie najmodernejšie služby a naplno si vychutnávať možnosti modernej digitálnej doby. Staršie paušály, žiaľ, neumožňujú využívať nové služby, taktiež k starým paušálom zákazníci nedokážu získať všetky výhody a benefity, ktoré si s paušálmi Go môžu naplno užívať,“ povedal Martin Hromkovič, riaditeľ B2C marketingu a značky.

Orange pôsobí na našom trhu vyše 23 rokov. Počas tejto doby predstavil množstvo paušálov, ktoré reagovali na požiadavky konkrétnej doby, pričom mnohé z nich boli nadčasové. Novými modernými paušálmi Go tak budú mať zákazníci Orange-u prístup k všetkým výhodám a službám, ktoré sú v súčasnosti dostupné.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku