Orange Love – ak ste u konkurencie, za fixné služby neplatíte

ZDROJ | Orange

Orange po O2 spustil nezvyčajnú akciu, za viazanosť u konkurencie vám zaplatí. Teda takmer. V prípade orange nedostanete 150 € za preplatenie zmluvnej pokuty ako O2, ale až na 12 mesiacov nebudete musieť za fixné služby Orange Love platiť nič.

Pozrite siZamilujete si nové balíky služieb Love od Orangeu? Toto ponúkajú

ZDROJ | Orange

Dôležité je slovíčko fixné, pretože služby Orange Love sa skladajú z fixných, ale aj mobilných služieb. Orange tak dotuje ceny za fixné služby ako internet či televízia, za mobilné hlasové služby, ktoré sú súčasťou balíkov Love musíte ale platiť.

Akcia sa teda vzťahuje na pevný internet alebo televíziu, pričom ak si aktivujete jednu (alebo obe), do skončenia viazanosti u svojho operátora za podobnú službu nemusíte platiť ani cent. Maximom je však 12 mesiacov bez platenia.

Balíky Orange Love sú pritom určené pre rodiny s celkom slušnými rýchlosťami internetu, množstvom TV kanálov už v základe či neobmedzenými volaniami a 4 GB dát v mobile. Ceny začínajú na sume 45 € aj s TV balíkom, resp. 40 € bez TV.

Orange Love predstavil minulý rok na jeseň, nedávno ich ešte o čosi vylepšil. Po novom je možné si s balíkmi Love vytvoriť skupiny Navzájom zadarmo pre každé telefónne číslo v rodine s balíkom služieb Love. Navyše ku každému balíku Love si môžete zobrať tri ďalšie hlasové paušály. Na výber máte paušál Go Europe 32 € s akciovou cenou 20 €, alebo paušál Go Europe 12 € s akciovou cenou 8 € mesačne.

Výhodou novej ponuky je, že kým bez balíka Love si skupinu Navzájom zadarmo, môžete vytvoriť len s paušálom od 20 €, v rámci Love tak môžete urobiť s paušálom s mesačným poplatkom od 8 €.

ZdrojOrange

Komentáre k článku