Orange Go Yoxo – unikátny študentský paušál s vlastným marketom!

ZDROJ | Orange

Orange dnes prekvapil a predstavil úplne nový mesačný mobilný paušál Orange Go Yoxo, ktorý ako azda prvý na svete disponuje vlastným obchodom Yoxo Market, cez ktorý jeho používatelia môžu obchodovať s dátami. Mesačne bude stáť 15 €.

Pozrite siOrange Go 1 € – najlacnejší paušál s maximálnou cenou 20 €

Základnou podmienkou na získanie nezvyčajného mesačného paušálu Orange Yoxo je, aby budúci zákazníci boli žiaci, resp. študenti základných, stredných či vysokých škôl vo veku od 15 do 26 rokov, ktorí sú zároveň držiteľmi kariet ISIC, EURO<26. Pomerne výhodný paušál si ale môžu aktivovať aj učitelia s kartou ITIC!

ZDROJ | Orange

Neobmedzeno a 5 GB dát

Paušál Orange Go Yoxo bude mesačne stáť 15 €, no zákazníci za ne dostanú:

  1. neobmedzené hovory v SR
  2. neobmedzené SMS a MMS správy
  3. 5 GB dát
  4. neobmedzené dáta na chatovacie aplikácie a sociálne siete: Snapchat, Instagram, Facebook, WatsApp, Messenger, Skype, Pinterest, Twitter, Telegram, Viber, Badoo, LinkedIn a Samsung Messages.

Vlastný Yoxo Market

Orange Go Yoxo je unikátny ale aj tým, že má vlastný obchod, tzv. Yoxo Market. Na ňom môžu mladí zákazníci obchodovať so svojimi dátami. Práve na Yoxo Markete môžete predať svoje nespotrebované dáta, ak si ich nechcete preniesť do ďalšieho fakturačného obdobia, alebo si extra dáta dokúpiť, ak nejaké navyše potrebujete.

Orange vidí v predaji nespotrebovaných dát možnosť šetrenia, no ktorý žiak či študent nedokáže minúť mesačne 5 GB? Predajom svojich dát si totiž vraj môžete znížiť svoju faktúru alebo, naopak, kúpiť dáta na Yoxo Markete si môžu tiež výhodnejšie.P redaj aj nákup dát na Yoxo Markete je možný po balíkoch s objemom 1 GB. Zo začiatku je cena za 1 GB nastavená na 1 €, pričom je pohyblivá v závislosti od ponuky a dopytu.

Ak teda predáte svoje dáta na Yoxo Markete napríklad za 1 €, automaticky sa vám o danú sumu zníži nasledujúca faktúra. Rovnakú sumu zaplatíte zas napríklad vy neskôr, ak si dáta na Yoxo Markete dokúpite. Oproti štandardnej cene, za ktorú Orange predáva 1 GB dát (4 €) je možné pri cene 1 € ušetriť 3 €. 

Maximálny objem dát, ktorý môžete ale na Yoxo Markete počas jedného fakturačného obdobia predať, sú len 2 GB. Našťastie tento maximálny objem sa môže dynamicky meniť podľa toho, ako sa bude obchodovanie na Yoxo Markete vyvíjať. Do Yoxo Marketu sa môžu prihlásiť všetci zákazníci s paušálom Orange Go Yoxo cez aplikáciu, alebo zákaznícku zónu Môj Orange. 

ZDROJ | Orange

Dátová odmena za jazdu Slovnaft BAjkom 

Orange chce okrem iného tiež motivovať svojich mladých zákazníkov, aby im záležalo na životnom prostredí. Preto sa spojil s prevádzkovateľom bicyklov Slovnaft BAjk a tak študenti, ktorí využívajú tento ekologický spôsob dopravy, dostanú od Orangeu dáta navyše. Platí to pre držiteľov kariet ISIC, ITIC a EURO<26, ktorí majú zakúpený Ročný študent program Slovnaft BAjku, dostanú každý mesiac 1 GB dát navyše. 

Za nás ide o výbornú ponuku, hoci nie každý študent či žiak si môže dovoliť platiť mesačne 15 €. Určite študentom, resp. ich rodičom (v závislosti kto platí faktúry) odporúčame pozrieť si spotrebu posledných mesiacov, či náhodou dokupovaním dát či presahovaním voľných hovorov sa aj tak mesačné náklady nevyšplhali na vyššie sumy.

ZDROJ | Orange

 

ZdrojOrange

Komentáre k článku