Orange Go 1 € – najlacnejší paušál s maximálnou cenou 20 €

ZDROJ | Sony

Orange do rodiny paušálov Go pridáva novinku, najdostupnejší a najlacnejší paušál s mesačným poplatkom iba 1 €. Hoci nejde o úplne nulový paušál, jedno euro je pomerne málo na to, aké výhody novinka ponúka. Napríklad aj to, že zákazníci nikdy nezaplatia viac, ako 20 € mesačne. Komplikované?

ZDROJ | Orange

Ani nie. Orange Go 1 € bude zákazníka stáť mesačne minimálne 1 €, maximálne 20 €. Všetko medzi tým je dané cenami v cenníku, ktoré ale nie sú vôbec zlé. Za minútu hovoru na Slovensku i v EÚ zaplatíte 0,10 €, jedna SMS alebo MMS správa stojí 0,05 €. Ceny sú podobné predplatenej karte Prima Go, v jej prípade je SMS/MMS o 0,01 € drahšia. V prípade pre-paid je ale nutné dobíjať kredit a čerpať z neho až následne, v prípade paušálu je to naopak, môžete volať a SMSkovať koľko potrebujete.

„Paušál Go 1 € je určený primárne pre takých zákazníkov, ktorí na svoju komunikáciu uprednostňujú telefonovanie a chcú mať svoje výdavky pod kontrolou. Istota, že platia len za to, čo reálne spotrebujú a nikdy nie viac ako 20 eur, je pre nich kľúčová. Sú to aj takí zákazníci, ktorí sa po koronakríze dostali do zložitej situácie a hľadajú ponuku, ktorá im umožní zostať v spojení s blízkymi za podmienok, ktoré im umožnia prispôsobiť výdavky ich aktuálnym možnostiam,“ píše operátor vo svojej správe.

ZDROJ | Incipio

A čo je teda hranica 20 €? Orange si jednoducho spočítal, že od tejto ceny je už u zákazníka ziskový a tak ho už nebude ďalej spoplatnňovať. Ako píše operátor: „Po prekročení tejto hodnoty môžu v rámci Slovenska a Európskej únie bez obmedzení volať a posielať správy naďalej, nezaplatia však už ani cent navyše.“

Bez dodatočného poplatku navyše sú ale len hovory a správy, dáta do tejto výnimky nespadajú. Dátové prenosy v programe Orange Go 1€ je nutné riešiť pomocou dátových balíčkov. Za 200 MB balíček zaplatíte 1 €, za 1 GB zaplatíte 4 €, za 2 GB zas 6 €.

„Flexibilným doplnkom k cenovému stropu je aj služba, ktorú ocenia predovšetkým rodičia – pre seba alebo svoje dieťa si môžu stanoviť Dátový limit. Sami si určia, za koľko maximálne eur si môže ich dcéra alebo syn dokúpiť dáta. Rodičia vďaka tomu nemusia limit pravidelne sledovať a peniaze tak majú stále pod kontrolou.“

Paušál je v ponuke od dnešného dňa, 29. júla 2020.

ZDROJ | Incipio

ZdrojOrange TS

Komentáre k článku