Orange predstavuje novú digitálnu faktúru

ZDROJ | Orange

Nová verzia digitálnej faktúry od Orange sa postupne zavádza na Slovensku. Orange sa rozhodol vziať do úvahy názory zákazníkov, ale aj nás, novinárov. Nechýbali sme na jej predstavení.

IMG_3646

Operátor už niekoľko rokov postupne zavádza e-faktúry. V roku 2016 dosiahla e-faktúra na Slovensku penetráciu až 68 % Od začiatku monitorovania zavedenia faktúry v roku 2012 tak Orange zvýšil dosah na Slovensku o 28 %.

Pozrite siNajaktívnejšie rodiny v Orange uskutočnia mesačne až 10 tisíc hovorov!

Nový typ digitálnej faktúry, ktorý Orange chystá, sa môže pochváliť svojou jednoduchosťou. Nejde v podstate o klasický typ faktúry, ale skôr o informačný prehľad, ktorý bude dostupný bez hesla. Okrem neho vám však bude chodiť aj klasická faktúra mailom.

V informačnom prehľade by ste mali nájsť jednoduchý graf, kde uvidíte finančný rozpis vášho paušálu. Okrem toho, môžete digitálnu faktúru cez rozhranie rovno aj zaplatiť.

IMG_3640

Orange má však ambíciu spraviť z tohto dokumentu službu, ktorej primárnou úlohou bude snaha dosiahnuť väčšej informovanosti zákazníka.

Sympatická výhoda je aj šetrenie životného prostredia, pretože zavedenie elektronickej faktúry u 68 % zákazníkov vraj zachráni ročne až 3 000 stromov.

Pozrite siOrange s pokrytím LTE sieťou prekročil 70 % populácie

Devízy digitálnej faktúry sú, že budú primárne určené pre smartfóny, počítače a tablety, aby si mohli zákazníci čo najrýchlejšie pozrieť prehľadné detaily faktúry a rovno ju pohodlne zaplatiť či už cez QR kód, alebo iným spôsobom.

IMG_3639

Doplnkom digitálnej faktúry budú aj benefity v podobe zliav či iných výhod od Orange.

Pozrite siAKO sa nechať inšpirovať v novej predajni Orangeu?

IMG_3638

Finálna verzia digitálnej faktúry by mala uzrieť svetlo sveta už o mesiac v septembri.

Pozrite siOrange sa nebojí virtuálnej reality, ktorú prinesie nový Livebox

Komentáre k článku