Orange bude od dnes večera v obmedzenom režime. Vieme prečo

ZDROJ | Samsung

Inovácie so sebou prinášajú daň v podobe krátkodobého obmedzenia služieb. Práve to sa bude diať u nášho operátora Orange. Výsledok vraj bude stáť za to, okrem toho, hlasové aj dátové služby budú fungovať bez obmedzení.

V Orange budú prebiehať naplánované práce, ktoré zlepšia starostlivosť o zákazníkov a vylepšia súčasné interné systémy. Kvôli tomu nebudú možné aktivácie (ani deaktivácie) telekomunikačných služieb, zmeny v službách, dobíjanie kreditov na predplatenkách. Nebude možné ani realizovať platby na predajných miestach. Obmedzenia budú v čase od dnešného večera (22:00 hod.) do pondelka 30.8. (do 8:00 hod.).

Pozrite siOrange má 4K UHD programy, začal predávať úplne nový set-top box

Obmedzená bude aj dostupnosť e-shopu a mobilnej aplikácie Môj Orange. Operátor ďakuje svojim zákazníkom za trpezlivosť. Pre bezproblémové využívanie služieb aj počas posledného prázdninového víkendu zákazníkom odporúča vykonať akékoľvek zmeny, aktivácie, deaktivácie alebo platby najneskôr v piatok 27.8. do 22:00 hod.

Pripomíname, že hlasové aj dátové služby, vrátane internetových a TV služieb, budú i počas prebiehajúcich plánovaných prác fungovať bez akýchkoľvek obmedzení.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku