OPPO R11 s 20/16 Mpx duálnym fotoaparátom a Snapdragon 660 odhalený

ZDROJ | OPPO

Hoci výrobca OPPO naplánoval oficiálne predstavenie svojho nového smartfónu OPPO R11 na 10. júna 2017, už teraz sa nachádza na stránkach jeho obchodu.

ZDROJ | OPPO

Pozrite siOppo F3 Plus – milovníkov selfie poteší duálna predná kamera

Stránky výrobcu pripomínajú, že OPPO R11 bude disponovať duálnym fotoaparátom. Jeho snímače majú rozlíšenie 20 Mpx a 16 Mpx. Prítomný má byť aj 2x optický zoom a na spracovanie obrazu poslúži čip Qualcomm Spectra ISP. Ochudobnení nebudú ani vyznávači selfie. Tí si na svoje prídu vďaka 20 Mpx prednému fotoaparátu.

ZDROJ | OPPO

Pozrite siVyskúšali sme Oppo a jeho 5x zoom v mobile, máme prvé fotky

OPPO R11 má mať 5,5-palcový AMOLED displej s Full HD rozlíšením. Chod smartfónu so systémom Android 7.1 a nadstavbou Color OS zabezpečuje osemjadrový Snapdragon 660 s ôsmymi jadrami Kryo 260.

ZDROJ | OPPO

Pozrite siOppo R9s a R9s Plus – poriadna stredná trieda, ktorá už nie je tak lacná

Operačná pamäť RAM veľkosti 4 GB poskytne dostatok priestoru pre plynulý chod systému i aplikácií. Štedrá je aj vnútorná 64 GB pamäť. Batéria má mať kapacitu „iba“ 2 900 mAh, dá sa však predpokladať, že vďaka správnej optimalizácii systému a spotreby nebude jej výdrž kameňom úrazu.

ZDROJ | OPPO

OPPO R11 bude k dispozícii v troch farbách, Gold, Rose Gold a Black. Na podrobnejšie detaily, ale najmä cenu nového smartfónu si musíme počkať do víkendu.

ZdrojOPPO

Komentáre k článku