OPPO R11 FC Barcelona Limited Edition pre pravých fanúšikov

ZDROJ | OPPO

Fandíte futbalovému tímu FC Barcelona? Potom si nesmiete nechať ujsť smartfón pre skutočných fanúšikov – OPPO R11 FC Barcelona Limited Edition.

OPPO R11 FC Barcelona Limited Edition je venovaný pre víťazný tím UEFA za rok 2015. Spodná časť smartfónu je červená a zvyšok tvorí modrá.

Logo legendárneho tímu je z 18 karátového zlata. Okrem dizajnu sa majitelia smartfónu môžu tešiť na používateľské rozhranie v dizajne FC Barcelony. Smartfón navyše dostanete v štýlovej krabičke.

OPPO R11 sa ako taký môže pochváliť 5,5″ Full HD displejom, osem-jadrovým procesorom Snapdragon 660, 4 GB RAM, 64 GB úložiskom a 3 000 mAh kapacitou batérie.

ZDROJ | OPPO

Pozrite siOppo R11 Plus – ďalší Android s dizajnom iPhonu

Čo sa týka fotoaparátu, OPPO R11 FC Barcelona Limited Edition disponuje tak ako klasický smartfón OPPO R11 duálnym 16 Mpx + 20 Mpx fotoaparátom a 20 Mpx webkamerou.

Poďme k cene, ktorá je nastavená na približne 445 eur. OPPO R11 FC Barcelona Limited Edition sa začne predávať 18. augusta v Číne a neskôr by sa mal smartfón dostať na trh v Taiwane, na Novom Zélande a v Austrálii. Zvláštne je, že v krajine pôvodu tímu, v Španielsku, sa smartfón pravdepodobne neobjaví.

Ak vás smartfón OPPO R11 zaujal samostatne, môžete si o ňom viac prečítať v našom článku.

ZdrojPocketnow

Komentáre k článku