Oppo predstavilo nový model Neo 7

ZDROJ | Oppo

Čínsky výrobca Oppo dnes predstavil nový prírastok do svojho modelového portfólia s oznažením Neo 7. Novinka síce nie je extrémne tenká ako model R5s, ale aj rozmery 143 x 72 x 7,6 mm sú veľmi priaznivé.

oppo neo 7 03
ZDROJ | Oppo

Oppo Neo 7 môžeme výbavou zaradiť do nižšej strednej triedy, príjemne prekvapí ale cena, ktorá by nemala presiahnuť 200 dolárov. O skromnejšej výbave vypovedá päťpalcový displej s rozlíšením 540 x 960 pixelov, čo by ale bežným uživatelom malo bohate stačiť. Na zaznamenávanie fotografií je pripravený 8 megapixelový fotoaparát s objektívom f/2.0. Nad displejom sa nachádza druhý snímač s rozlíšením 5 megapixelov a objektívom f/2.4.

Pozrite siOppo R7s – nová tenká vlajková loď z Číny

Hnacou jednotkou Oppo Neo 7 je štvorjadrový procesor Snapdragon 410 s výkonom 1,2 GHz. Veľkosť operačnej pamäte sa zastavila na hodnote 1 GB. Vnútorná pamäť dosahuje kapacitu 16 GB a je možné rozšíriť ju pomocou microSD karty. Novinka bude dostupná v niekoľkých verziách. Záujemcovia si môžu vybrať medzi bielou a čiernou a následne aj to, či si vystačia s 3G verziou, alebo požadujú rýchle 4G pripojenie. Podpora Bluetooth, Wi-Fi a GPS je samozrejmosťou.

 

Oppo Neo 7 sa najprv dostane na indický trh, kde sa začne predávať už túto stredu. Následne by sa mal dostať aj do ostatných končín sveta, aj keď Európa zatiaľ nie je oficiálne potvrdená.

oppo neo 7 04
ZDROJ | Oppo

ZdrojOppo

Komentáre k článku