Oppo A7 – novinka z Číny so solídnou batériou

ZDROJ | Oppo

Z Číny nám dorazilo ďalšie oznámenie. Tentokrát ide o štýlový bezrámčekový smartfón Oppo A7. Ten ponúka okrem iného aj 4 230 mAh batériu.

Čínske spoločnosti vedia, ako robiť pekné smartfóny nabité zaujímavými funkciami, ktoré nezruinujú vaše peňaženky. Platí to aj o novinke Oppo A7.

ZDROJ | Oppo

Pozrite siOppo K1 – čínska štýlovka so vstavaným snímačom odtlačkov prstu v displeji

Po dizajnovej stránke ide o smartfón, ktorý nevychádza zo zaužívaných trendov. Veľký 6,2″ displej s malým horným výrezom, ktorý na rozdiel od iPhonov tvorí iba malá slzička, v ktorej nájdeme snímač fotoaparátu. Displej má rozlíšenie iba 720p.

Novinka disponuje procesorom Qualcomm Snapdragon 450 a tiež technológiou HyperBoost, ktorá ponúka vyšší výkon, čo oceníte najmä pri hraní hier na smartfóne. HyperBoost ponúka až o 31 % lepší výkon vo vybraných smartfón hrách ako napríklad populárne online strielačky PUBG či Arena of Valor.

Budúcich majiteľov tohto smartfónu určite poteší už spomínaná 4 230 mAh batéria, ktorá by mala zabezpečiť, aby vám smartfón vydržal minimálne dva dni na jedno nabitie.

Vo vnútri tiež nájdeme 4 GB RAM a 64 GB úložisko. Pre iné trhy by mala byť dostupná aj verzia s 32 GB úložiskom. Nechýba podpora pre microSD kartu. Operačný systém smartfónu Oppo A7 je ColorOS 5.2.

ZDROJ | Oppo

Pozrite siOppo R15x – novinka z Číny s čítačkou odtlačku prstu pod displejom

Keďže Číňania milujú fotenie, smartfónu nechýba duálny fotoaparát 13 Mpx + 2 Mpx a 16 Mpx webkamera s funkciami rozšírenej reality a umelej inteligencie, ktoré dokážu vyretušovať tvár. Konkrétnym príkladom je funkcia Beauty shot.

Smartfón by mal byť postupne dostupný pre viacero trhov. Cenu zatiaľ vieme iba pre Čínu, kde sa tento kúsok bude predávať za približne 200 eur a pre Nepál, kde sa bude dať kúpiť za 270 eur. Novinka je dostupná v troch farebných spracovaniach – zlatá, modrá a ružová.

ZdrojOppo

Komentáre k článku