oneSafe – všetky heslá na jednom mieste

Ak si chcete byť istí, že minimalizujete možnosti odhalenia vášho hesla, mali by ste na každé svoje konto používať samostatné heslo. Kto si ich však má všetky pamätať. Pomôcť môžu aplikácie, ako napríklad oneSafe.

https://youtu.be/Z0J6zstpuAw

Ak ste sa už stretli s aplikáciami na ukladanie vašich hesiel, pravdepodobne vám nie sú aplikácie ako je 1Password neznáme. Do rovnakej kategórie patrí aj aplikácia oneSafe, ktorá je navyše aktuálne dostupná zadarmo, čím oproti 1Password získava nemalú výhodu. Štandardná cena aplikácie je totiž 4,99 €.

oneSafe app 1 oneSafe app 3

Aplikácia oneSafe pritom pracuje rovnako, ako väčšina podobných aplikácií. Pod jedným heslom, na ktorom si veríme dáte skutočne záležať, môžete mať uložené všetky ostatné heslá, alebo rôzne iné citlivé informácie. Všetky takto uložené údaje môžete veľmi jednoducho synchronizovať naprieč svojimi zariadeniami, pričom k dispozícii máte iCloud, iCloud Kit, alebo Dropbox.

oneSafe app 4 oneSafe app 5

Následne si môžete do aplikácie ukladať rôzne prihlasovacie údaje, kontakty, poznámky alebo dokonca fotografie. Súčasťou aplikácie je aj skener bankových kariet, ktorý značne uľahčí pridávanie údajov. Samozrejme medzi jednotlivými položkami môžete veľmi jednoducho vyhľadávať, alebo ich označiť ako obľúbené. Budete tak mať k nim rýchlejší prístup.

oneSafe app 6 oneSafe app 7

Nechýba ani možnosť exportovania údajov, samozrejme šifrovaných. Pre prihlásenia do aplikácie oneSafe môžete okrem jednoduchého pinu využiť aj heslo, obrazec, alebo v prípade iOS aj Touch ID. Aplikácia je dostupná aj pre Android smartfóny a počítače Mac. Tam bohužiaľ akcia neplatí a tak si budete musieť za oneSafe zaplatiť plnú sumu.

oneSafe79%

Veľkosť:
48,9 MB
Platforma:
iOS 9.0 a novší, Android 4.4 a novší
Cena:
4,99 €

oneSafe je vydarený správca hesiel, ktorý ponúka AES256 šifrovanie a bohaté možnosti synchronizácie údajov medzi jednotlivými zariadeniami, ktoré aktuálne používate.

Komentáre k článku