OnePlus Watch na druhý pokus?

ZDROJ | OnePlus

OnePlus Watch boli predstavené minulý mesiac a, diplomaticky povedané, boli hodnotené ako priemerný produkt. Nie je teda prekvapením, že sa spoločnosť poponáhľala a pripravila významnú aktualizáciu firmvéru.

Ide o verziu B.40, ktorá má zlepšiť výkon GPS, čo v praxi prinesie oveľa lepšiu presnosť sledovanie aktivít, napríklad pri chôdzi či behu. Aktualizácia prináša optimalizáciu algoritmov monitorovania srdcového tepu, vylepšenie funkcie vstávania a tiež spoľahlivejšej synchronizácie notifikácií.

Pribudli ikony aplikácií, upozornenia pre najpoužívanejšie aplikácie a napokon – opravili sa aj doteraz známe chyby, čo by malo mať viesť k lepšej stabilite systému.

Je toho naozaj dosť. Aj vy máte pri čítaní zoznamu oprav pocit, že OnePlus sa priveľmi ponáhľal s uvedením hodiniek na trh?

ZDROJ | OnePlus

OnePlus zároveň zverejnil, na čo sa môžu tešiť majitelia hodiniek v budúcnosti. Pribudne funkcia Always-on Display, diaľkové ovládanie fotoaparátu (Android) a 12-hodinový formát času. Podporu dostanú 4 nové jazyky (nemčina, taliančina, španielčina a poľština). Podľa OnePlus v ďalších aktualizáciách prinesú viac ako 110 športových a tréningových režimov.

Pozrite siInteligentné hodinky: Sú ako naše ženy, čoraz krajšie a múdrejšie

Pripomíname, že ide o elegantné hodinky s 1,39″ kruhovým AMOLED displejom s rozlíšením 454 x 454 a 326 ppi. Sú vodotesné do 50 m, spĺňajú krytie IP68. Batéria s kapacitou 402 mAh vydrží 14 dní. Zaujímavé je, že OnePlus Watch si s iPhone nespárujete, podporujú len Android od 6.0. Predávajú sa za 159 eur.

ZDROJ | OnePlus

Aktualizácia verzie B.40 bude najskôr dostupná v USA a v Kanade, neskôr sa rozšíri do ostnatých krajín. Presný harmonogram OnePlus nezverejnil.

ZdrojOnePlus

Komentáre k článku