OnePlus má nové slúchadlá. Potešia ANC, dlhou výdržou, ale sú len pre Čínu

ZDROJ | OnePlus

Posledná konferencia spoločnosti OnePlus nepatrila iba smartfónu 9RT. Predstavené boli totiž aj nové bezdrôtové slúchadlá OnePlus Buds Z2. Rovnako ako smartfón, aj tento produkt je zatiaľ určený iba pre čínsky trh.

Pozrite siOnePlus 9RT ponúkne vlajkový Snapdragon 888 za cenu strednej triedy

Slúchadlá OnePlus Buds Z2 sú konštrukcie s vymeniteľnými gumenými nadstavcami, ktoré už sami o sebe tlmia okolité zvuky. Je tu podpora kodekov AAC a SBC.

K bohatému a kvalitnému zvuku dopomáhajú 11-milimetrové meniče a podpora technológie Dolby Atmos. K zariadeniu sa pripájajú pomocou Bluetooth vo verzii 5.2. Ak vlastníte OnePlus 6 a novší, slúchadlá sa automaticky vyhľadajú a rýchlejšie pripoja k vášmu smartfónu.

ZDROJ | OnePlus

Čím slúchadlá potešia je funkcia aktívneho odhlučnenia okolitých ruchov (ANC). Podľa slov výrobcu táto funkcia eliminuje až 40 dB vonkajších zvukov. Vďačia za to trojici mikrofónov na každom slúchadle.

Puzdro je chránené proti striekajúcej vode podľa certifikácie IPX4 a samotné slúchadlá znesú aj nejaký ten ľahký dážď, keďže majú certifikáciu IP55.

Výdrž samotných slúchadiel je 7 hodín s vypnutým ANC a 5 hodín so zapnutým ANC. Puzdro slúchadlám dodá dokopy 38 hodín počúvania hudby. Technológia Warp Charge zabezpečí, že stačí 10 minút nabíjania a môžete veselo počúvať hudbu ďalších 5 hodín.

ZDROJ | OnePlus

Zdá sa, že rovnako ako smartfón OnePlus 9RT, aj tieto slúchadlá budú exkluzivitou pre domáci čínsky trh. OnePlus Buds Z2 budú v predaji v bielej a čiernej farbe. Ich predaj štartuje 19. októbra. Cena je 499 juanov, čo je v prepočte zhruba 66 eur.

Pozrite siS OnePlus Buds Pro si vychutnáte Dolby Atmos i nekonečne dlhú výdrž

ZdrojOnePlus

Komentáre k článku