OnePlus 6T McLaren Edition – štýlová edícia vlajkovej lode

ZDROJ | OnePlus

Čínska značka OnePlus v spolupráci s McLaren prichádza na trh so zaujímavou edíciou smartfónu. OnePlus 6T McLaren Edition ponúka 10 GB RAM či rýchlo-nabíjanie.

https://www.youtube.com/watch?v=5I2XxMhbvn4

OnePlus 6T McLaren Edition tak neponúka iba dizajnovú zmenu, ale aj nové vnútro. Hlavnou devízou je práve 10 GB RAM, ktorá bude dopĺňať 256 GB úložisko.

Po dizajnovej stránke sa môžeme tešiť na prémiový vzhľad, použitie uhlíkových vláken či farebné spracovanie Papaya Orange, na ktorom sa vyníma logo McLaren.

ZDROJ | OnePlus

Pozrite siOnePlus 6 – vlajková loď ako sa patrí, konečne odoláva aj vode

Smartfón disponuje 6,41″ AMOLED displejom. Na zadnej strane nájdeme 16 Mpx fotoaparát s clonou f/1.7 + 20 Mpx fotoaparát. Prednú stranu zdobí 16 Mpx selfie webkamera s clonou f/2.0.

Novinkou bude aj 30 W Warp rýchlo-nabíjačka, ktorú nájdeme v balení. Táto nabíjačka sľubuje za 20 minút dobiť až 50 % batérie.

OnePlus 6T McLaren Edition disponuje aj čítačkou odtlačku prstu a 8-jadrovým procesorom Snapdragon 845, čo nie je zrovna novinka, no kým sa dočkáme smartfónov s novším čipom, bude nám musieť stačiť tento. Grafický procesor je Adreno 630.

O beh systému sa postará operačný systém Android 9.0 Pie s nadstavbou Oxygen OS. Smartfónu nechýba podpora pre Bluetooth 5.0 a tiež NFC, GPS, Glonass a Beidou. Samozrejmosťou je miesto pre dve SIM karty.

ZDROJ | OnePlus

Pozrite siOnePlus 6T – krajší dizajn, vyšší výkon a snímač odtlačkov pod displejom

Smartfón sa začne predávať od dnešného dňa v západnej Európe a v Severnej Amerike za cenu 699 €. Neskôr sa začne predávať aj v Indii a v Číne.

Vysoká cena a starší procesor môže tejto novinke spôsobiť problémy s predajmi. Za zmienku tiež stojí absencia podpory pre chystanú 5G sieť, ktorá síce zatiaľ oficiálne spustená nebola, no nové smartfóny by ju už mali začať postupne podporovať. Čo na novinku z dielne OnePlus a McLaren poviete?

ZdrojOnePlus

Komentáre k článku