Októbrové PlayStation Plus prinesie vojnový multiplayer, bojovku aj golf

ZDROJ | PlayStation

V októbri dostanú predplatitelia služby PlayStation Plus opäť tri tituly, ktoré potešia milovníkov hier s témou druhej svetovej vojny, bojových hier či golfu.

Hell Let Loose

PS5

Jednoznačne najzaujímavejším titulom je multiplayerová akcia zasadená do obdobia druhej svetovej vojny. V rozsiahlych mapách sa postaví proti sebe až 100 hráčov v tímoch po 50 hráčov. Oproti iným multiplayerovým FPS hrám, je Hell Let Loose zameraná aj na strategickú časť, kde bude kladený dôraz aj na rozhodnutie veliteľov.

PGA Tour 2K21

PS4

Hra pre milovníkov Golfu, v ktorej si môžete vyskúšať kariéru úspešného golfistu. Nechýba multiplayer a možnosti vytvorenia vlastného klubu. Hra je z minulého roku a v recenziách si odniesla slušné hodnotenia.

Pozrite siPlayStation Plus bude v auguste 2021 v znamení uhorkovej sezóny

Mortal Kombat X

PS4

Legendárna bojová séria Mortal Combat v modernom spracovaní, kde budete viesť krvavé zápasy s brutálnymi finishermi. Napriek tomu, že titul je už niekoľko rokov starý, ide o výborný diel hernej série. Poteší vás ako grafika, tak možnosť si zahrať proti kamošom v rámci lokálneho či klasického multiplayeru.

Všetky tri hry budú dostupné na stiahnutie cez PlayStation Plus od 5. októbra do 1. novembra. Ak sa ich aj nechystáte hrať, minimálne si ich stiahnite do knižnice.

ZdrojPlayStation Blog

Komentáre k článku