Odstrelí vám „dekel“ reproduktor Panasonic SoundSlayer WIGSS?

ZDROJ | Panasonic

Panasonic si pripravil lahôdku pre náruživých hráčov, ktorí majú radi super zvuk a pritom nechcú rušiť domácnosť. SoundSlayer je nositeľný reproduktor, ktorý si položíte na krk a môžete začať užívať zábavu.

ZDROJ | Panasonic

Túto novinku predstavil na Gamescom 2021. Systém má krkolomný názov SoundSlayer Wearable Immersive Gaming Speaker System (WIGSS)-SC-GN01. Dodávať sa bude s True MAGESS (Majestic Augmented Gaming Environment Sound System) a podľa výrobcu vám vraj vyrazí dych. Nuž, už teraz môžeme povedať, že nám reč vzali ich označenia.

Systém má štyri 30 mm širokopásmové reproduktory, ktoré vytvárajú 360-stupňové pokrytie zvuku okolo hlavy používateľa. Hráči teda budú obklopení zvukom vo všetkých smeroch. Zariadenie sa dodáva s dvojicou vstavaných mikrofónov určených pre komunikáciu. Nechýba im funkcia potlačenia hluku a režim vyladený pre Final Fantasy XIV Online, ten vyvinuli spolu so zvukovým tímom FINAL FANTASY XIV Online.

Reproduktor ponúka celkový výkon 4 W (RMS), pripojíte sa k nemu cez USB port alebo 3,5 mm audio konektora. Systém podporuje všetky bežné herné platformy (PC, PS4, PS5, Nintendo Switch – režim TV) a tiež PC platformu s OS Windows.

Panasonic SoundSlayer WIGSS ponúka trojicu zvukových režimov. Vybrať si môžete mód Role-Playing Game (ideálny pre hry na hranie rolí, je optimalizovaný pre FINAL FANTASY XIV Online), First-person Shooter (strieľačka z pohľadu prvej osoby), či režim Voice (vylepšuje hlasy ľudí).

Pozrite siBose SoundWear Companion – golier so vstavanými reproduktormi

SoundSlayer WIGSS je vybavený aj módom Music a Cinema, takže si môžete vychutnať realistický zvukový zážitok aj s iným obsahom, ako sú hry, napríklad filmy a televízne relácie.

ZDROJ | Panasonic

Herný reproduktor kombinuje originálne technológie spracovania, ako napríklad True MAGESS (Majestic Augmented Gaming Environment Sound System) a výkonný signálový procesor pre kvalitný zvukový zážitok.

Novinka sa začne predávať v októbri za 199,99 dolárov. Dostupnosť a ceny na našom trhu zatiaľ nepoznáme.

ZdrojPanasonic

Komentáre k článku