Ochráňte si domácnosť bezdrôtovým systémom Trust Wireless Security System

ZDROJ | Trust

Spoločnosť Trust pripravila pre ochranu našich domácností bezdrôtový bezpečnostný systém obsahujúci výstražnú sirénu, magnetické a pohybové senzory a manuálny ovládač.

Trust_Siren_for_Wireless_Security_System_lifestyle
ZDROJ | Trust

Pozrite siTrust Exos 3D – okuliare pre virtuálnu realitu

Centrom celej zostavy je Trust Siren for Wireless Security System. Bezdrôtová siréna je v bielej a výstražnej oranžovej farbe. Umiestniť ju môžete do interiéru aj exteriéru vďaka vodeodolnému designu s certifikátom IP44.

Môžete s ňou spárovať celkovo 16 zariadení, senzorov či diaľkové ovládanie. Komunikácia prebieha dvojcestne na frekvencii 868 MHz s dosahom až 120 m. Pri aktivácii začne siréna blikať a vydávať zvuk s hlasitosťou 100 dB. Napájanie sirény zabezpečujú štyri 1,5V batérie typu D.

Trust_Magnetic_Contact_Sensor_lifestyle
ZDROJ | Trust

Pozrite siHerné príslušenstvo Trust s futuristickým vzhľadom, lahôdka pre gamerov

Ochranu priestoru riešia dva druhy senzorov. Trust Magnetic Contact Sensor vhodný na dvere alebo okná reaguje na ich neautorizované otvorenie. Zároveň vyšle signál pre spustenie sirény, prípadne zobrazí oznámenie na mobilnom zariadení.

Trust_Wireless_Motion_Sensor_lifestyle
ZDROJ | Trust

Trust Wireless Motion Sensor kontroluje prostredníctvom infračerveného čidla pohyb v danom priestore. Pri zaznamenaní pohybu, alebo pri pokuse odobrať senzor z jeho miesta je tak isto vyslaný signál do sirény či mobilnej aplikácie. Napájanie magnetického senzoru zaisťujú dve AAA, pohybového dve AA baterie.

Trust_Remote_Control_visual
ZDROJ | Trust

Celý systém môžete ovládať cez spárovaný diaľkový ovládač Trust Remote Control do vzdialenosti 70 – 120 m. Bezpečnostný systém tiež môžete spravovať pomocou voliteľného Trust Octopus Control Station pripojeného k domácej internetovej sieti a zdarma dostupnou mobilnou aplikáciou.

Trust_Octopus_Internet_Control_Station_lifestyle
ZDROJ | Trust

Trust Wireless Security System ALSET-2000 je k dispozícii na trhu ako sada po jednom z každého spomenutého produktu za doporučenú cenu 189,99 €. Jednotlivé súčasti sady si môžete dokúpiť aj samostatne za nasledujúce odporúčané ceny:

Trust Siren for Wireless Security System ALSIR-2000 – 69,99 €,

Trust Magnetic Contact Sensor ALMST-2000 – 39,99 €,

Trust Wireless Motion Sensor ALMDT-2000 – 49,99 €,

Trust Remote Control ALKCT-2000 – 39,99 €

a Trust Octopus Control Station ICS-2000 – 169,99 €.

ZdrojTrust,Tlačová správa Grunex

Komentáre k článku