Obľúbené počasie iMeteo.sk dorazilo konečne aj na iOS

cof

Portál iMeteo.sk už určite poznáte, jedná sa totiž o miesto kde sa rýchlo dozviete predpoveď počasia vo vašej lokalite. Doposiaľ však bola mobilná aplikácia dostupná len na Android. To sa však zmenilo. 

imeteo-sk-tb_-2 imeteo-sk-tb_-6

V App Store sa totiž objavila rovnomenná aplikácia, ktorá umožní sledovanie predpovedi počasia aj majiteľom zariadení s nahryznutým jabĺčkom v logu.

Po samotnom spustení aplikácie iMeteo.sk vás zaujme vydarená a prepracovaná grafika aplikácie, ktorú kazí iba reklamný pruh v spodnej časti obrazovky. Daň za to, že je aplikácia dostupná zadarmo.

imeteo-sk-tb_-1 imeteo-sk-tb_-11

Ak vám budú reklamy prekážať, môžete si aktivovať premium verziu aplikácie. Tá je platená na mesačnej forme. Za 0,99 € mesačne tak nielen odstránite reklamy, ale získate aj prémiové funkcie.

Pozrite siMORECAST – detailné počasie, ktoré jednoducho musíte mať

Samozrejme okrem mesačného balíku sú k dispozícii aj dlhodobejšie a výhodnejšie balíky. Napríklad také predplatné premium funkcií na jeden rok vás bude stáť 5,99 €.

imeteo-sk-tb_-4 imeteo-sk-tb_-5

Samozrejme podobne ako všetky iné aplikácie zamerané na predpoveď počasia je aj iMeteo.sk primárne určená na predpoveď počasia na nasledujúce dni. Nechýba teda možnosť výberu miesta, pre ktoré chcete vidieť predpoveď, ako aj zobrazenie aktuálneho počasia, či predpovede na nasledujúce dni.

Poteší však aj funkcia aktuálne počasie, ktorá zobrazuje aktuálnu teplotu a počasie v niekoľkých lokalitách na Slovensku a v celej Európe.

imeteo-sk-tb_-8 imeteo-sk-tb_-7

V samostatnej časťi nájdete aj predpoveď pre celé Slovensko, kde okrem teplôt a zrážok nechýba ani informácia o záťažovom Bio stupni.

Pozrite siFoggy –počasie pre totálnych minimalistov

Nechýbajú ani varovania pred nebezpečnými meteorologickými javmi, ktoré sú však súčasťou len platenej verzie aplikácie. Poteší však aj radar zrážok, iRadar, či teplotné mapy pre určené lokality.

imeteo-sk-tb_-12 imeteo-sk-tb_-13

Súčasťou aplikácie sú aj správy o počasí v celom svete a na Slovensku, pričom nechýbajú ani odborné články venované práve počasiu.

Poteší aj možnosť vytvorenia si používateľského účtu, ktorý umožní používanie aplikácie a jej nastavení na rôznych iOS zariadeniach.

imeteo-sk-tb_-10 imeteo-sk-tb_-9

iMeteo.sk ponúka skutočne komplexné informácie, ktoré vám povedia podstatne viac, ako je len aktuálna teplota v danej lokalite a jej vývoj na nasledujúce dni.

Ak teda patríte medzi používateľov, ktorí si nevystačia s jednoduchým zobrazením teploty a máte radi komplexné informácie, aplikáciu iMeteo.sk určite vyskúšajte.

TECHBOX tip redakcie

iMeteo.sk91%

Veľkosť:
76,7 MB
Platforma:
iOS 9.1 a novší, Android 4.0.3 a novší, Windows Phone 8 a novší
Cena:
0,00 €

iMeteo.sk je komplexná aplikácia na predpoveď počasia, ktorá ponúka vydarenú grafiku a množstvo doplnkových informácií.

ZdrojTECHBOX

Komentáre k článku