Objavte budúcnosť bankovníctva, pripojte sa na Novathon #withVÚB

ZDROJ | VÚB

Čaká na vás 24-hodinový maratón, na ktorom sa budú hľadať inovatívne riešenia pre prelomové aplikácie na zlepšenie pobočiek a mobilného bankovníctva.

https://www.youtube.com/watch?v=coG6n0oVrH4

Ste webový dizajnér, vývojár, marketingový špecialista alebo univerzitný študent v príslušnom odbore? Nastal čas, aby ste oslobodili svojho kreatívneho ducha a pomohli nám naštartovať vývoj nových riešení pre bankovníctvo! Môžete spolupracovať v tímoch, radiť sa s mentormi, prezentovať svoje nápady a následne uchvátiť porotu, ktorá odmení najlepšie nápady skvelými cenami.

ZDROJ | VÚB

Novathon je medzinárodný programátorsky event, ktorý sa na Slovensku koná po prvý raz. Predtým, v rokoch 2016 a 2017 sa uskutočnil v Maďarsku a v Chorvátsku. Popri konferencii o inováciách je súčasťou eventu aj celonočný hackathon, ktorého víťazi dostanú okamžitú prémiu 10-tisíc eur, 5000 eur a 3000 eur a navyše možnosť získať 20-tisícový kontrakt na vývoj aplikácie. Je to niečo, čo sa v týchto podmienkach ešte nikdy nerealizovalo.

ZDROJ | VÚB

Programátori, produktoví či marketingoví manažéri, alebo ktokoľvek, kto chce, sa môže prihlásiť individuálne, alebo už rovno vytvoriť tím, ktorý sa pustí do boja o prémie. Tímy budú počas 24-hodinového non-stop maratónu vyvíjať aplikáciu súvisiacu s týmito témami:

  1. AI pre bankovníctvo
  2. Biometria (bezpečnosť)
  3. Príjemná (Frictionless) skúsenosť
  4. Otvorené bankovníctvo & PSD2
  5. Riešenia pre právnické osoby
  6. Správa osobných financií

Vývojárska platforma

Aplikácia bude vyvinutá pre jednu z týchto platforiem:

  • iOS
  • Android
  • reagujúca prostredníctvom webu.
ZDROJ | VÚB

Organizátor poskytne všetkým Účastníkom bezplatný prístup na Wi-Fi. Účastníci majú na návrh, vytvorenie a vývoj Aplikácie používať vlastné vybavenie (pc/zariadenie/softvér). Účastníci sú jedinými osobami zodpovednými za dodržiavanie práv duševného vlastníctva a akýchkoľvek podobných práv na hardvér a softvér prinesený a používaný počas súťaže. Organizátor môže Účastníkom poskytnúť prístup a umožniť im používať prostredie vrátane údajov, ktoré majú byť použité na návrh, vytvorenie a vývoj Aplikácie.

ZDROJ | VÚB

Zaujala vás táto problematika? Viac info nájdete na stránke eventu. Tak neváhajte, zaregistrujte sa a získajte skvelé ceny na Novathon #withVÚB. Pravidlá sú taktiež zverejnené na stránke eventu.

ZdrojNovathon #withVÚB

Komentáre k článku