O2 Voľnosť dostáva nové balíky dát, 1 GB začína na 1 €

Operátor O2 od dnes, 2. júla, upravil ponuku dátových balíčkov pre predplatenky O2 Voľnosť. Zákazníci s predplatenými kartami tak môžu prakticky za rovnakú sumu dostať dvojnásobný objem dát ako predtým. Novinkou sú aj Denné dáta s 1 GB pre všetkých zákazníkov.

ZDROJ | Philips

„Našu ponuku pre zákazníkov predplatených kariet O2 Voľnosť sme chceli ešte viac prispôsobiť potrebám našich zákazníkov. Nielenže znižujeme cenu, či pridávame dáta v našich balíkoch, ale zákazník sa môže sám rozhodnúť, či chce tieto dáta využívať deň, týždeň alebo 4 týždne,“ hovorí Tereza Molnár, šéfka komunikácie O2 Slovakia.

V ponuke sú tri dátové balíčky, ktoré majú buď 1 GB, alebo 2 GB voľných dát. Tie je možné využívať týždeň, alebo 4 týždne nie len na Slovensku, ale aj v EÚ v rámci európskeho roamingu v plnom objeme predplatených dát. Po ich prečerpaní budete za každý MB priplácať 0,0054 €, teda 5,4 € za 1 GB.

ZDROJ | HTC

Plusom sú ceny, za 1 GB zaplatíte buď 2 €, alebo 3 € v závislosti na ako dlho chcete dáta využívať. 2 GB stoja 5 €. Po prečerpaní dát si môžete aktivovať opätovne nový balík s plným objemom dát.

Na celý mesiac tak môžete mať napríklad 4 GB dát za 8 € – 4x si aktivujete prvý balíček s 1 GB objemom na týždeň.

Balíček Objem dát V SR a Zóne 1 Cena
1 GB na týždeň 1 GB (celý objem aj v Zóne 1) 2 €
1 GB na 4 týždne 1 GB (celý objem aj v Zóne 1) 3 €
2 GB na 4 týždne 2 GB (celý objem aj v Zóne 1) 5 €

 

1 GB za 1 € na 24 hodín

Od dnes je ale v ponuke O2 aj nový denný balíček dát. Namiesto 250 MB na deň O2 zvýšilo objem 4-násobne. Narástla aj cena, no len dvojnásobne. Za 1 € na 24 hodín od aktivácie môžete čerpať 1 GB dát. V EÚ roamingu je pritom k dispozícii 370 MB. 

Stále však ostávajú k dispozícii aj aj Denné dáta s objemom 250 MB za 0,50 € na 24 hodín. O2 vyriešilo aj takých, ktorí nemajú dátové balíčky. Ak si totiž zapnete dáta v mobile a nemáte aktivovaný dátový balík či denné dáta 1 GB, automaticky využívate denné dáta 250 MB.

Denné dáta či dátové balíky môžete aktivovať a obsluhovať v mobilnej aplikácii Moje O2, cez webové Moje O2, alebo cez SMS.

ZDROJ | Incipio

ZdrojO2

Komentáre k článku