O2 TV práve štartuje svoju komerčnú prevádzku na celom Slovensku

ZDROJ | Philips

Operátor O2 práve dnes štartuje komerčnú prevádzku digitálnej televízie O2 TV. Na výber budú tri balíky fixnej O2 TV, v ponuke zostáva aj naďalej O2 TV v mobile. Zákazníci budú mať k dispozícii 72 staníc.

https://www.youtube.com/watch?v=Dk1InEpxupU

Po úspešnej pilotnej prevádzke O2 TV operátor spúšťa službu na celom Slovensku, teda tam, kde je dostupný O2 Internet na doma. Stačí mať Internet na doma od O2 a môžete mať k nemu aj O2 TV. Podmienkou pre plynulý chod služby so set-top-boxom je nutné internetové pripojenie s 6 Mbit/s rýchlosťou. Pre plynulý chod služby cez smartfón, tablet alebo web je nutné internetové pripojenie s 1 Mbit/s rýchlosťou.

„Dnešným dňom spúšťame po vyše roku pilotnej fázy komerčnú prevádzku O2 TV. Je bohatšia o množstvo staníc a veríme, že si z ponúkaných balíkov každý vyberie,“ povedala Tereza Molnár, šéfka externej komunikácie O2.

ZDROJ | O2

Podobne ako v pilotnej fáze, aj v tejto komerčnej je dostupná možnosť nahrávania do 100 hodín vysielania, ktoré je možné uložiť na 30 dní. Rovnako je možné sledovať programy spätne 50 hodín.

O2 TV je dostupná pre štyri zariadenia a je možné sledovať rôzne TV stanice na viacerých zariadeniach v rovnakom čase, vrátane smartfónov alebo tabletov. K dispozícii je iOS alebo Android appka O2 TV. Podmienkou je mať program O2 Internet na doma. To, či O2 TV funguje aj cez iných operátorov zisťujeme. Operátor nám potvrdil, že u iných internetových providerov služba fungovať nebude.

Pri sledovaní TV cez dáta O2 Internetu na doma sa dátová spotreba nezapočítava do FUP. Pre sledovanie O2 TV v mobile je minimálna rýchlosť internetu 1 Mbps a ak zákazník sleduje TV cez mobilné dáta O2, dátová spotreba sa do FUP započítava.

ZDROJ | O2

Nové balíčky O2 TV

Modrá O2 TV  Strieborná O2 TV Zlatá O2 TV O2 TV v mobile
Počet TV staníc 37 (10 + v HD) 60 (20+ v HD) 72 (20+ v HD) 37 (10+ v HD)
Kompatibilita Internet na doma Akýkoľvek tarif s platbou na faktúru
Prístup k O2 TV Set-top box, mobilná aplikácia, web stránka Mobilná aplikácia, web stránka
Cena Set-top boxu 48,00 €

(výška mesačnej platby 2€ /mesiac, doba 2 roky)

 –
Mesačný poplatok 7,50€ 15,00€ 20€ 5,00€

Zoznam staníc v O2 TV

Zákazníci, ktorí využívali doteraz O2 TV v pilotnej fáze budú automaticky premigrovaní na Modrú O2 TV.

Po pilotnej prevádzke však narástol počet televíznych staníc. V najvyššom balíku ich bude možné mať 72. Zoznam staníc je však rôzny pre každý balíček. Pre stanice v jednotlivých balíčkoch navštívte web O2.

Celkový zoznam obsahuje 72 TV staníc:

STV1, STV2, Markíza, DOMA, TV JOJ, JOJ Plus, Daj to, WAU, CT1, CT2, Family Barrandov, JOJ Cinema, Prima Plus, M1, M2, TV2, Duna TV, Duna World, SAT1, RTL, RTL klub, Pro7, TV Polonia, TA3, CT24, France 24, Channel 1 Russia, CNN, TV 213, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2, Minimax, Disney Channel, JimJam, Nickelodeon, Nick.jr, Rik, Duck TV, AMC, Film Box, Film Plus, Film Europe, CS film, Horor Film, Discovery Channel, Discovery Science, National Geo Channel, Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature, Nat Geo Wild, Relax, Fishing/hunting, Mňam, Food Network, fashion TV, Noe, Rebel, MTV, VH1, Óčko, Óčko, gold, Óčko expres, Šlágr TV, MTV Rocks, MTV Dance, Hustler TV, Dorcel TV, SuperOne, LEO TV.

O2 TV s Internetom na doma

Pre zákazníkov s rôznymi tarifami O2 Internetu na doma pripravil operátor špeciálne zľavy. Ak využívate napríklad Modrý O2 Internet na doma, dostanete mesačne zľavu 2,50 €. Pri Striebornom O2 Internete na doma máte zľavu 5 € a pri Zlatom O2 Internete na doma zľavu 7,50 € mesačne z poplatku. Zľava sa vzťahuje na ktorýkoľvek balík O2 TV.

ZDROJ | O2

 

ZdrojO2

Komentáre k článku