O2 rozdáva 5 GB dát! Ako ich získate?

Operátor O2 od dnes spúšťa zaujímavú akciu, kedy môžete získať 5 GB dát. Akcia platí pre existujúcich, ale aj nových zákazníkov operátora, ktorý tak chce dať možnosť bezplatne otestovať svoju 4G sieť.

O novej akcii operátora O2 sme sa dozvedeli už vo štvrtok 26. apríla 2018. Vedeli sme, že operátor chystá niečo veľké, ale podrobnosti sme nepoznali. Pozrite si zaujímavé video z predstavenia novinky novinárom, ešte pred jej odhalením celému Slovensku.

https://youtu.be/2ZsfxNan_ck

O2 nás nesklamalo. Tak ako sme všetci zvyknutí, opäť prišla jednoduchá a zrozumiteľná ponuka. Tentokrát však za ňu nemusíte vôbec nič zaplatiť. Prečo? Lebo si ju budete môcť všetci užiť bezplatne.

O čo ide? O2 chce, aby ste si vyskúšali 4G sieť operátora. Možno ste už zaregistrovali, nielen z našich stránok, že O2 sa pýši vysokým pokrytím populácie Slovenska svojou sieťou 4G. Operátor do svojej novej siete investoval viac ako 80 miliónov eur a hrdo poukazuje na to, že sieť je pripravená na dátový nápor zákazníkov O2.

V súčasnosti zákazníci operátora O2 míňajú priemerne približne 1 GB dát mesačne. Mohlo by to byť aj viac. A tak sa operátor rozhodol, že každému umožní overiť si schopnosti 4G siete O2, ktorá je podľa operátora „dostupná, rýchla a spoľahlivá“. A ako si overíte 4G sieť O2?

Od dnes, t.j. 28. apríla 2018 do 30. júna 2018 si môžete bezplatne aktivovať 5 GB balíček dát na 30 dní. Jednoducho na to, aby ste si sami urobili názor na 4G sieť operátora O2, môžete si v období akcie kedykoľvek aktivovať svojich 5 GB dát zadarmo a vyskúšať si, čo sieť zvládne.

Zistíte tak, aké rýchlosti dosahuje sieť vo vašej lokalite, alebo v lokalitách, kde sa najčastejšie pohybujete. A to v relatívne plnej sieti, pretože sme presvedčení, že akciu využije množstvo zákazníkov z aktuálnej bázy operátora, ale i množstvo nových zvedavcov konkurencie.

Akcia totiž platí aj pre nových zákazníkov operátora. Ak si tak chcete vyskúšať, aké by to bolo v sieti O2, stačí si napríklad aktivovať službu O2 Fér na faktúru s nulovým mesačným poplatkom, a k službe si aktivujete jednorázový balíček bonusových 5 GB dát, ktorý je pri aktivácii do 30.6.2018 bezplatný. Bonusové dáta si môžete aktivovať k akémukoľvek programu či paušálu O2, a to vrátane O2 Voľnosť, O2 Dáta či O2 Paušál a podobne.

Bonusové dáta s objemom 5 GB si môžete aktivovať prostredníctvom portálu alebo mobilnej aplikácie Moje O2. O tejto novinke bude operátor svojich zákazníkov informovať aj prostredníctvom SMS správ. Ak už áte aktivovaný ktorýkoľvek dátový balíček, bonusové dáta sa vám budú čerpať ako prvé v poradí.

„Vlani na jeseň sme predstavili rýchlu 4G LTE sieť pre vyše 90 % ľudí na Slovensku. Vo februári sme na tejto infraštruktúre umožnili využívať novú tarifu programu Internet na doma s prakticky neobmedzeným množstvom dát. Teraz dávame všetkým zákazníkom, verným aj tým novým, možnosť vyskúšať si, aké to je surfovať v rýchlej 4G sieti so špičkovým pokrytím obyvateľstva,“ uviedla Tereza Molnár, hovorkyňa O2 Slovakia.

Od dnes nastali aj ďalšie zmeny, ktorých cieľom je zjednodušenie a sprehľadnenie portfólia ponuky O2. Zaniknú tak rôzne hlasové a SMS balíky. Medzi nimi aj O2 Internet s bonusom Mini. Novým balíkom bude O2 internet 1 GB v cene 5 eur, ktorý je určený zákazníkom O2 Fér a Moja Firma.

Komentáre k článku