O2 Poistka – poistite si mobil pred krádežou alebo poškodením

Operátor O2 dnes spúšťa pre svojich zákazníkov niekoľko noviniek. Ďalšou zaujímavosťou je služba O2 Poistka. Tá poslúži na ochranu pred krádežou či náhodným poškodením mobilného telefónu, ale aj tabletu.

Zákazníci si v O2 kupujú stále viac mobilných telefónov a tabletov, pričom našim cieľom je, aby si ich užívali naplno a bez obáv. Preto sme v spolupráci s poisťovňou pripravili produkt zameraný na ochranu v prípadoch náhodného poškodenia a krádeže, ktoré medzi zákazníkmi najčastejšie rezonujú. Poistenie môžu uzavrieť zákazníci O2 pri kúpe nového zariadenia a mesačné poistné sa uhrádza jednoducho prostredníctvom O2 faktúry,“ uviedla hovorkyňa O2 Martina Jamrichová.

Pozrite siO2 Datahit prináša bezplatný prenos dát a ich obnovu

Výška mesačného poistného za službu O2 Poistka závisí od kúpnej ceny zariadenia. Ak si teda kúpite smartfón alebo tablet v hodnote 150 €, za jeho poistenie mesačne zaplatíte 2 €. Ak sa vám zariadenie poškodí, alebo vám ho ukradnú a ste fyzická osoba, je vaša spoluúčasť na poistnom krytí 10 €.

O2 Poistka ceny sluzby
ZDROJ | O2

Kompletné poplatky za službu O2 Poistka sú uvedené v tabuľke. Niektoré smartfóny však toho vedia vydržať veľa. Pozrite sa, ako sme sa snažili rozbiť Samsung Galaxy S6.

https://www.youtube.com/watch?v=_m-y8gHgLUg

ZdrojO2

Komentáre k článku