O2 NOVINKY – Zažite revolúciu v paušáloch

O2 má neobmedzené volania už za 20 €

Neobmedzené volania sú opäť výrazne dostupnejšie. O2 oslavuje 10 rokov pôsobenia na trhu a prináša zásadné zmeny v hlasových paušáloch. Paušál s neobmedzenými volaniami si budete môcť užívať za historicky najnižšiu sumu, a to 20 € mesačne. Pritom len pred piatimi rokmi by ste za podobný paušál zaplatili až 70 €.

Ak radi telefonujete, toto je rozhodne správa, ktorú by ste nemali prehliadnuť. Mimoriadne atraktívny je teraz v ponuke operátora Strieborný O2 Paušál, ktorý po novom prináša neobmedzené volania do akejkoľvek siete. Je jedno či voláte priateľom alebo rodine na čísla v sieti O2, alebo u iného operátora. Môžete volať toľko, koľko chcete.

ZDROJ | O2

Navyše súčasťou Strieborného O2 Paušálu sú aj neobmedzené SMS správy a dokonca i balík 500 MB dát s bonusom 96 € na zariadenie. Ak sa rozhodnete nevyužiť bonus na zariadenie, môžete sa tešiť ešte z väčšieho objemu dát, a to celkovo 1 GB dát/mesačne.

Dobrou správou je i to, že takto vynovený O2 Strieborný paušál môžete naplno používať aj v krajinách Európskej únie, nielen na Slovensku. Ako vidíte, už vám nič nebráni v užívaní si slobody so Strieborným O2 Paušálom, ktorý je navyše bez akejkoľvek viazanosti.

O2 opäť posúva hranice možného. Neobmedzené volania sa vďaka cenovke 20 eur prvýkrát stávajú masovo dostupné. Naviac, zákazníci okrem neobmedzených volaní získavajú neobmedzené SMS, balík dát a bonus na telefón, ktorý k paušálu jednoducho patrí,“ povedal pri uvedení vylepšeného Strieborného O2 paušálu riaditeľ marketingu O2 Igor Tóth.

Pozrite sa, čo všetko získate so Strieborným O2 paušálom:

  • neobmedzené volania do všetkých sietí
  • neobmedzené SMS do všetkých sietí
  • 500 MB dát + bonus na telefón 96 € alebo 1 GB dát (bez bonusu na telefón)
  • využívanie paušálu naplno v celej EÚ
ZDROJ | LG

Neobmedzený objem dát pre O2 Internet na doma

Aj u vás doma si môžete užívať rýchle pripojenie na internet bez viazanosti či poplatkov za aktiváciu, inštaláciu alebo zariadenie. O2 totiž vo vyše 500 obciach a mestách na Slovensku ponúka pevný internet s využitím modernej technológie LTE TDD na frekvenčnom pásme 3,5 GHz a 3,7 GHz, stačí mať aktívny O2 Internet na doma.

Vďaka technológii LTE TDD môžete surfovať rýchlosťami až do 128 Mbit/s, pričom vás poteší stabilita pripojenia bez výpadkov a vplyvu počasia. Odteraz navyše môžete surfovať s neobmedzeným objemom dát, a to pri všetkých programoch O2 Internet na doma. Na výber máte Modrý, Strieborný alebo Zlatý O2 Internet na doma s mesačným poplatkom od 15 € pri prenosovej rýchlosti 10 Mbit/s.

ŠPECIÁLNA ZĽAVA

Ak si aktivujete Strieborný alebo Zlatý O2 Internet na doma do konca septembra 2017, môžete navyše získať zľavu vo výške 5 € z mesačného poplatku. Strieborný O2 Internet na doma tak môžete mať za 15 € mesačne a Zlatý O2 Internet na doma za 25 € mesačne.

O2 HITY MESIACA

Motorola Moto G5S Plus
ZDROJ | Motorola

Za 2 € na začiatok k akémukoľvek O2 Paušálu môžete získať štýlový Android smartfón s duálnym fotoaparátom a širokouhlou selfie kamerou. Príjemne prekvapí veľký 5,5-palcový Full HD displej, hliníkové telo či OS Android vo verzii 7.1.1 s vylepšenými funkciami.

Samsung Galaxy J3 (2017)
ZDROJ | Samsung

Za 2 € na začiatok k akémukoľvek O2 Paušálu môžete získať kompaktný 5-palcový smartfón Samsung Galaxy J3 (2017) s 13 Mpx fotoaparátom a clonou iba f/1,9 pre dokonalé fotografie aj v noci. Poteší vás i podpora Dual SIM a samozrejmosťou je Wi-Fi.

Honor 9
ZDROJ | Honor

Za 2 € na začiatok k akémukoľvek O2 Paušálu môžete získať luxusný smartfón so skleneným telom a kovovým rámom. Prekvapí vás praktická čítačka odtlačkov prstov, výkonný hardvér a najmä dvojica fotoaparátov v zadnej časti, s ktorými vytvoríte vydarené fotografie aj s rozmazaným pozadím.

Nokia 6
ZDROJ | Nokia

Za 2 € na začiatok k akémukoľvek O2 Paušálu môžete získať vynikajúci smartfón legendárnej značky s čistým operačným systémom Android, ktorý si užijete na veľkom 5,5-palcovom displeji. Nechýba 16 Mpx fotoaparát a špičkový zvuk Dolby Atmos pre dokonalý zážitok z multimédií.

Huawei P9 Lite Mini
ZDROJ | Huawei

Za 2 € na začiatok k akémukoľvek O2 Paušálu môžete získať menšiu verziu obľúbeného smartfónu Huawei P9 Lite, pričom sa môžete tešiť na krásny dizajn s 8,05 mm tenkým telom, v ktorom je ukrytý 5-palcový displej, 13 Mpx fotoaparát a výkonná 3 320 mAh batéria. Samozrejmosťou je aj podpora Dual SIM.

LG Q6
ZDROJ | LG

Za 2 € na začiatok k akémukoľvek O2 Paušálu môžete získať nádherný kompaktný smartfón s unikátnym 5,5-palcovým FullVision displejom s pomerom strán 18:9. Pekné fotografie vytvoríte s 13 Mpx fotoaparátom, oceníte rýchle nabíjanie a nemusíte sa obávať o pády, novinka totiž prešla vojenskými testami.

ZdrojO2

Komentáre k článku