O2 predstavilo nové flat Smart Paušály s cenami od 40 € mesačne

ZDROJ | O2

Operátor O2 počas svojej prvej virtuálnej tlačovky dnes predstavil nové programy pre svoje Smart Paušály. Novinkou je Titánový Smart Paušál za 40 €, ktorý ponúkne neobmedzené hovory, SMS, ale aj dáta.

ZDROJ | O2

V úvode tlačovej konferencie operátor pripomenul, že práve COVID-19 je najväčším „digitalizátorom“ spoločnosti a aj preto operátor sprístupnil viacero bonusov, ktoré môžu zákazníci v čase koronakrízy využívať.

ZDROJ | O2
ZDROJ | O2

Novinkou je iniciatíva Dobré dáta 2020, v rámci ktorej chce operátor darovať bonusové dáta pre zákazníkov. Ak sa zákazník odfotí ako študuje, dostane 10 GB dát, ak bude športovať, získa 10 GB dát, ak zavolá starým rodičom, získa takiež 10 GB dát a nakoniec ak bude počúvať slovenskú hudbu doma, získa taktiež 10 GB dát. Jeden zákazník môže získať celkovo 40 GB dát. Akcia trvá do 15. mája.

ZDROJ | O2

O2 Smart paušály si podľa operátora už kúpilo, resp. naň prešlo viac ako 100 000 zákazníkov. A práve aj dnešná novinka, resp. novinky sa týkajú Smart paušálov. Operátor pripravil nové neobmedzené Smart Paušály. Ide o paušály s kompletným flatom, takže všetko je „neobmedzené“. Samozrejme, fungovať bude FUP. To je nastavené na 100 GB mesačne. Po ich prečerpaní klesne rýchlosť na 2 Mbit/s.

ZDROJ | O2

Pôjde o tri nové Smart paušály – Titánový, Platinový (nahradí pôvodný Platinový paušál s 25 GB dátami) a Diamantový. Ceny sú nastavené na 40, 50 a 60 € mesačne.

Programy obsahujú všetko, čo by ste si mohli priať – neobmedzené volania, SMS, MMS, ale hlavne aj dáta. V prípade Titánového paušálu je maximálna prenosová rýchlosť obmedzená na 10/10 Mbit/s pre upload aj download. V Platinovom Smart Paušále je rýchlosť obmedzená na 20/20 Mbit/s. V prípade top paušálu je rýchlosť 73/25 Mbit/s pre download, resp. upload.

ZDROJ | O2

Samozrejmosťou v Smart Paušáloch je aj prémiová appka. V prípade Titánového paušálu si budete môcť vybrať jednu appku, v dvoch vyšších po dve prémiové appky z balíka SME, Denník N, Tidal, O2 TV alebo HBO Go.

V ani jednom novom paušále nechýba ani bonus na zariadenie od 180 €, cez 300 € až po 360 €. Ak ale nepotrebujete nový smartfón či iné dotované zariadenie, vybrať si môžete ďalšiu bonusovú appku.

 

 

 

Komentáre k článku