O nás

TECHBOX.sk je unikátny denne aktualizovaný lifestylovo-technologický portál, ktorý vznikol už v roku 2010. Neustále udáva trendy a patrí medzi najčítanejšie technologické stránky na Slovensku. Portál totiž mesačne navštevuje viac ako 256-tisíc unikátnych návštevníkov (Google Analytics) a 211-tisíc unikátnych návštevníkov (AIM monitor). Počet návštev mesačne je pritom viac ako 445 000.

Čitateľ, pre ktorého sú technológie vyjadrením vlastného životného štýlu, môže na stránke TECHBOX.sk nájsť najnovšie informácie z oblasti smartfónov, tabletov, IT, fotoaparátov, kamier, TV a videa, audia, auto-moto, aplikácií, služieb operátorov, ale i gadgetov. Nechýbajú recenzie produktov, aplikácií, aktuálne témy, ECO rubrika či pravidelné súťaže. Celý obsah pripravujú skúsení odborníci a nadšenci moderných technológií.

TECHBOX.sk je i výborným nákupným poradcom čitateľov. Až 75,5% návštevníkov stránky tvoria muži. Najviac čitateľov je vo veku 25-34 rokov (38,54%) a vo veku 35-44 rokov (31,90%). Od 27. februára 2015 je portál dostupný výlučne na doméne techbox.dennikn.sk.

Redakciu TECHBOX.sk tvoria