O nás

TECHBOX.sk fungujúci na doméne techbox.dennikn.sk je unikátny denne aktualizovaný lifestylovo- technologický portál, ktorý vznikol v roku 2010. Neustále udáva trendy a patrí medzi najčítanejšie technologické stránky na Slovensku. Portál totiž mesačne navštevuje už viac ako 471-tisíc unikátnych návštevníkov. Počet návštev mesačne je pritom viac ako 1 000 000.

Čitateľ, pre ktorého sú technológie vyjadrením vlastného životného štýlu, môže na stránke TECHBOX.sk nájsť najnovšie informácie z oblasti elektromobilov, smartfónov, tabletov, IT, fotoaparátov, videa, audia, auto-moto, aplikácií, služieb operátorov, ale i gadgetov. Nechýbajú špeciálne tematické články, prehľady, recenzie či pravidelné súťaže. Celý obsah pripravujú skúsení odborníci a nadšenci moderných technológií.

TECHBOX.sk je výborným nákupným poradcom. Až 70% návštevníkov stránky tvoria muži. Najviac čitateľov je vo veku 25-44 rokov, tí tvoria až 64% všetkých návštevníkov. Od 27. februára 2015 je portál dostupný výlučne na doméne techbox.dennikn.sk.

Redakciu TECHBOX.sk tvoria