NVIDIA GeForce GTX Battlebox PC – silný herný stroj prichádza

ZDROJ | NVIDIA

NVIDIA je sama o sebe zárukou grafickej kvality. Čo sa však stane, keď si táto firma prizve najlepších staviteľov počítačov na svete na tvorbu počítaču? Výsledkom je nová generácia výkonného NVIDIA GeForce GTX Battlebox PC.

Jedná sa o herný stroj s prvotriednym GPU, CPU, pamäťou a monitorom. K dispozícii je v dvoch variantoch – GeForce GTX Battlebox Ultimate a GeForce GTX Battlebox Essential. Obe zostavy disponujú kvalitným vnútrom a operačným systémom Windows 10. Tiež dostanete aj monitor NVIDIA G-SYNC.

Môžete sa tešiť aj na DirectX 12, ktorý vám zabezpečí v hrách realistické prvky ako dym a ostré efekty tieňov.

GeForce GTX Battlebox Ultimate

Okrem perfektnej grafiky GeForce GTX dostanete podporu pre VR Ready hry a 4K Ultra HD rozlíšenie. Nechýba Intel Core i7 alebo AMD Ryzen 7. Čo sa týka pamäte, dostanete 16 GB+ DDR4 RAM. Cena tohto kúsku zatiaľ oznámená nebola, no bude určite o niečo vyššia než cena GeForce GTX Battlebox Essential.

ZDROJ | NVIDIA

Pozrite siNVIDIA Max-Q – veľký krok vpred na poli herných notebookov

GeForce GTX Battlebox Essential

Mašina zameraná skôr na aktuálne hry ako napríklad Overwatch a League of Legends. Tiež dostanete grafickú kartu GeForce GTX, no okrem nej sa môžete tešiť na hranie v rozlíšení 1 080p pri 60 fps. Pri tejto konfigurácii máte na výber o niečo nižšie CPU Intel Core i5 alebo AMD Ryzen 5. Pamäť je 8 GB+ RAM. Cena tohto kúsku je 1 095 eur. Zariadenia by mali byť dostupné už čoskoro.

ZDROJ | NVIDIA

ZdrojNVIDIA

Komentáre k článku