Nuheara IQbuds – komfortné slúchadlá pre každého

ZDROJ | NuhearaNuheara IQbuds

Nuheara IQbuds sú bezdrôtové slúchadlá, ktoré vám sprostredkujú komfort a efektivitu pri počúvaní hudby, prijímaní a iniciácii telefónnych hovorov a ďalších.

Nuheara IQbuds
ZDROJ | Nuheara

Nuheara IQbuds je názov jedného z konceptov, ktorého kampaň práve prebieha na Indiegogo. Produkt prezentovaný kampaňou podporilo 1249 potenciálnych zákazníkov zo 64 krajín len za necelé 4 dni.

Pozrite siSlúchadlá Sony h.ear on sa dočkali aj bezdrôtovej verzie

https://www.youtube.com/watch?v=MRUhg-Wx_Wc

Prečo Nuheara IQbuds sa stáva populárnym produktom? Nuheara IQbuds možno označiť za inteligentné, bezdrôtové slúchadlá, ktoré sú s vašim zariadením synchronizované prostredníctvom Bluetooth. Synchronizácia je možná nielen s mobilnými zariadeniami, ale napr. aj s TV, hudobným prehrávačom a pod., ktoré umožňujú Bluetooth konektivitu.

https://www.youtube.com/watch?v=sbNX4j8ChoM

Nuheara IQbuds sú ergonomicky tvarované – môžete ich využívať na bežné nosenie aj počas športových aktivít. Pre vyšší komfort je možné si vybrať z troch veľkostí slúchadiel. Taktiež nemusíte používať obe slúchadlá naraz. Zabezpečujú vraj aj vysokú mieru izolácie od vonkajšej zvukovej atmosféry, resp. prostredia.

Nuheara IQbuds
ZDROJ | Nuheara

Pomocou slúchadiel môžete taktiež aj telefonovať. Vo vnútri slúchadiel je zabudovaný mikrofón. Okrem telefonovania vám IQbuds umožňujú taktiež aj hlasové ovládanie pomocou Siri a Google Voice. Hovory však môžete prijímať aj pomocou tlačidla, ktoré je taktiež integrované v slúchadlách.

Pozrite siSony Xperia Ear – váš osobný hlasový asistent

https://www.youtube.com/watch?v=-JQZixKFMmc

Nuheara IQBuds sú nastaviteľné. Môžete si nastaviť napr. optimálnu hlasitosť pre jednotlivé druhy operácii a taktiež si ich uložiť ako predvolené nastavenia. K slúchadlám existuje aj ovládacia aplikácia, ktorá je dostupná pre Android, iOS, taktiež aj Windows.

Nuheara IQbuds
ZDROJ | Nuheara

V sade sa nachádza okrem dvoch bezdrôtových slúchadiel aj „on the go“ batéria, ktorá vám umožňuje nabíjať zariadenie aj počas nedostupnosti iného zdroja energie. Samozrejme, pod podmienkou, že nabíjacia stanica má dostatok vlastných zásob. Spolu so slúchadlami a nabíjacou stanicou dostane prístup k mobilným aplikáciam Nuheara.

ZdrojNuheara

Komentáre k článku