Nový TomTom Hands-Free Car Kit pre iPhone a smartfóny

Známy výrobca prenosných navigácií, spoločnosť TomTom predstavil aktualizovanú verziu riešenia pre iPhone, ktoré poznáme ako TomTom Hands-Free Car Kit. Nová verzia ponúkne ešte kvalitnejšie telefonovanie a okrem iPhonu budete môcť nový držiak využiť aj so smartfónmi vybavenými microUSB konektorom.

TomTom Hands-Free Car Kit

Aj napriek tomu, že logo umiestnené na držiaku patrí poprednému svetovému výrobcovi navigácií a navigačného softvéru, holandskej spoločnosti TomTom, nový Hands-Free Car Kit je rovnako o telefonovaní ako o navigovaní. Výrobca totižto vychvaľuje prepracovaný systém mikrofónov, ktorý by mal v novom držiaku zabezpečiť podstatne kvalitnejší zvuk pri hovoroch a to aj v tom prípade, ak je okolo vás hluk. Nový držiak je ybavený systémom aktívneho potláčania okolitého hluku a ozveny. Aby aj vaši priatelia na druhej strane linky dokonale počuli to, čo sa im práve snažíte vysvetliť, nájdete na držiaku mikrofón, ktorý môžete podľa potreby polohovať, alebo dokonca umiestniť na slnečnú clonu.

TomTom Hands-Free Car Kit

Výhodou je, že držiak môžete ako handsfree využiť aj v prípade ak v ňom nie je umiestnený iPhone, alebo iný smartfón. Na držiaku totiž nájdete samostatné tlačidlá pre príjem a odmietnutie hovoru. Okrem bežnej prísavky na predné sklo, pribudli s novým modelom aj nové možnosti umiestnenia a prichytenia tohto držiaku. Na výber máte držiak s prichytením do zásuvky zapaľovača, alebo možnosť jeho uchytenia vo výduchoch ventilácie vášho auta. Tou podstatnou zmenou však je, že okrem iPhonu a iPodu Touch, predstavil TomTom univerzálny držiak aj na smartfóny s operačným systémom Android, ktoré disponujú microUSB portom. Váš smartfón sa tak môže počas navigovania priamo nabíjať. Nový TomTom Hands-Free Car Kit si môžete zakúpiť za 99,95 € na stránke spoločnosti TomTom, prípadne ako kompletné balenie s navigačnou aplikáciou TomTom pre iOS za 149,95 €.

PS: Všimnite si vo videu, ako výrobca rozdeľuje smartfóny – iPhone a smartfóny. :)

TomTom Hands-Free Car Kit

Foto: TomTom

Komentáre k článku