Nový TECHBOX 5-6/2014 už v predaji! + súťaž o HTC One (M8)

Za posledné obdobie sme toho stihli poriadne mnoho. Okrem vydania výročného vydania TECHBOX Android Špeciál, spustenie narodeninovej súťažnej ankety či prežitie svadby šéfredaktora portálu TECHBOX.sk sme zamakali a pripravili pre vás až 100-stranové vydanie TECHBOX 5-6/2014. Nové číslo časopisu je plné noviniek, tém, testov či pohodového čítania vrátane veľkej súťaže o HTC One (M8)! Samozrejme už je vo vašich stánkoch, takže čítanie na víkend sa môže začať :)

TECHBOX 5-6/2014

Poriadne rušnú jar čoskoro nahradí pohodové leto, na ktoré sa v redakcii každopádne tešíme, veď nastane čas dovoleniek a testovania v exteriéri. Nové číslo TECHBOX 5-6/2014 sme však prešpikovali tým najzaujímavejším, čo je vo svete technológií aktuálne IN. Nechýbajú tak horúce novinky či gadgety, porovnanie štyroch aktuálnych hudobných streamingových služieb, test LTE siete Telekomu, ale ani pohľad na neobvyklé zdroje zelenej energie, ktoré možno čoskoro nahradia tie konvenčné. Samozrejmosťou je množstvo testov horúcich noviniek.

TECHBOX 5-6/2014

Už titulka prezrádza, že vo vnútri nájdete megatest HTC One (M8) s dvojicou fotoaparátov, navyše o túto novinku rovno i súťažíte! Nechýba ani veľký test Samsungu GALAXY S5 spolu s hodinkami Samsung Gear Fit. Rovnako zaujímavý kúsok je i vodeodolný tablet Sony Xperia Z2 Tablet, ešte odolnejší je však smartfón Handheld NAUTIZ X1 s až šialenou cenou. Pozreli sme sa aj na zakrivenú telku a nový foťák Olympus OM-D E-M10. To však nie sú ani zďaleka všetky testy a recenzie, ktoré v novom vydaní TECHBOX 5-6/2014 nájdete. Dokopy sme vyskúšali až 45 produktov, aplikácií či služieb! Určite však neprehliadnite test okuliarov Google Glass. Tie si buď zamilujete, alebo ich budete nenávidieť.

TECHBOX 5-6/2014

Hoci je v novom čísle TECHBOX 5-6/2014 množstvo testov, na 100 stranách nájdete aj pestrú paletu rôznych tém a nechýbajú ani reportáže. Napríklad horúce novinky Panasonicu pre tento rok nájdete v reportáži z Panasonic Convention 2014 z Amsterdamu. Z Turecka prinášame pohľad na novinky pripravovanej výstavy IFA 2014 v Berlíne, z Bratislavy si pozrite najkrajšie úsmevy z autosalónu a v Košiciach sme sa boli pozrieť na Výstave audio, video a domáce kino. Viete ako dostať údaje zo starého smartfónu do nového? Nie, nevadí, my vám poradíme. Mimochodom, vedeli ste, že u nás známe piccolo vlastne neexistuje? Neprehliadnite rozhovor so skúseným baristom, ktorý čo-to povedal aj o kávových gadgetoch do domácnosti. Samozrejmosťou nového čísla sú aj pravidelné rubriky ako nekompromisný FLAME, prekvapivé Čo hovoria čísla, katalóg 150 aktuálnych telefónov alebo rubrika LIFE o nových filmoch, seriáloch a hrách. Aby sme nezabudli, určite sa zapojte do veľkej súťaže o špičkový HTC One (M8)!

TECHBOX 5-6/2014

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 5-6/2014 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach len za 1,90 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 1,60 €. Máte ho tak vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.

Ak si chcete výhodne kúpiť predplatné nášho časopisu, máte teraz jedinečnú možnosť využiť portál ZľavaDňa. Ročné predplatné časopisu TECHBOX vás výjde len na 5,60 €, dvojročné iba na 11,40 €.

TECHBOX 5-6/2014

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku