Nový Sync 3 od Fordu je doslova skokom vpred!

Možno si položíte otázku, prečo vám prinášame video auta, ktoré až takou novinkou nie je a na našom trhu je už pomerne dlho bez výraznejších zmien. Nový Ford S-Max však prináša jednu výraznú zmenu, na ktorú čakal nejeden majiteľ predchádzajúcej verzie. Je ňou nový multimediálny systém Sync 3.

https://youtu.be/-kEyUUy1aqA

 

Ford S-Max je rodinné auto, ktoré ponúkne pohodlie na dlhé trasy aj pre väčšiu rodinu. Navyše samozrejme nechýbajú povestné vynikajúce jazdné vlastnosti, ktorými sú vozidlá tejto automobilky známe, alebo niekoľko vychytávaviek, ktoré si zamilujete.

Ford S Max 2016 TB_04

Určite si priplaťte za Full LED svetlá, ktoré budete v noci doslova milovať. Svietia vynikajúco. Rovnako na dlhej ceste oceníte nielen vyhrievanie a ventilovanie sedadiel, ale aj ich neskutočne detailné možnosti nastavení.

Ford S Max 2016 TB_01

Ford S Max 2016 TB_02

Čo však budete určite milovať je nový multimediálny systém Sync 3 s bohatými možnosťami pripojenia a ovládaním, ktoré je na miľe vzdialené pomalej predchádzajúcej generácii. Ford si skutočne zaslúži pochvalu za to, že vypočul kritiku a svoj systém prepracoval od základov.

Ford S Max 2016 TB_05

Ford S Max 2016 TB_06

Viac sa však už o novom multimediálnom systéme, ako aj novinkách, ktoré Ford S-Max a Sync 3 prinášajú dozviete z videa, ktoré sme pre vás pripravili.

Komentáre k článku