Nový set Logitech MK850 Performance pomôže zvýšiť vašu produktivitu

Využívate pri práci samostatne pripojenú klávesnicu a počítačovú myš, alebo používate tzv. Combo set? Ak ste zástancami toho druhého a chcete vymeniť starý za nový, máme pre vás jeden tip. Čo poviete na Logitech MK850 Performance?

https://www.youtube.com/watch?v=gpnaO9QEyrA

Spoločnosť Logitech totiž predstavila súpravu bezdrôtovej klávesnice a myši s úplným názvom Logitech® MK850 Performance Wireless Keyboard and Mouse Combo, kde klávesnica i myš spolupracujú s novým softvérom Logitech DuoLink. Ten vám umoží nastavovať funkcie a navigáciu podľa vašich individuálnych potrieb.

Logitech_M850_Keyboard_Mouse_Combo 02
ZDROJ | Logitech

Klávesnica v súprave MK850 Performance poskytuje komfortný a príjemný pocit pri písaní. Jej klávesy majú plnú veľkosť a k dispozícii je aj numerický blok. Tvar klávesov bol údajne navrhnutý tak, aby pomáhal správne navádzať prsty používateľa.

Pozrite siKlávesnica Logitech K780 Multi-Device pre tri rôzne zariadenia

Polstrovaná opierka na klávesnici podoprie zápästie, zakrivené rozloženie kláves zase umožní písať pre ruky v prirodzenejšej polohe. Nastaviteľné nožičky umožňujú zvoliť rôzne uhly náklonu klávesnice.

Logitech_M850_Keyboard_Mouse_Combo 14
ZDROJ | Logitech

Myš má ergonomicky zakrivený dizajn, aby pohodlne padla do dlane. Pomocou hyper rýchleho rolovacieho kolieska je možné ľahko „preletieť“ aj dlhé dokumenty alebo webové stránky.

Pozrite siS Logitech M720 Triathlon Mouse ovládate tri zariadenia naraz

Vyššie sme spomenuli Logitech DuoLink, čo to však je? Stručne povedané, exkluzívna funkcia obsiahnutá v obslužnej aplikácie Logitech Options. Ak to rozmeníme na drobné, tak Logitech DuoLink urobí zo súpravy MK850 Performance prvú skutočne vzájomne prepojenú dvojicu zariadení.

Logitech_M850_Keyboard_Mouse_Combo 03
ZDROJ | Logitech

A to preto, lebo klávesnica a myš pracujú v tandeme a vďaka tomu môžu poskytnúť nové funkcie. DuoLink umožňuje, aby tlačidlá a gestá myši aktivovali celý rad nových akcií, keď súčasne podržíte aj funkčný kláves Fn na klávesnici.

Pozrite siLogitech M330 Silent Mouse PLUS – myš ideálna do kancelárie

Napríklad môžete pohybom myši ľahko prepínať medzi rôznymi plochami, úlohami a aplikáciami. A keď budete počúvať hudbu, môžete prehrávanie pozastaviť a opäť spustiť kliknutím na prostredné tlačidlo, prípadne náklonom rolovacieho kolieska na pravú či ľavú stranu prechádzať na ďalšiu alebo predchádzajúcu skladbu.

Logitech_M850_Keyboard_Mouse_Combo 05 lifestyle
ZDROJ | Logitech

Klávesnica aj myš sú vybavené technológiou Easy-Switch, kde stlačením jediného tlačidla môžete prepínať medzi tromi rôznymi spárovanými zariadeniami. Pre klávesnicu je navyše pripravené adaptívne používateľské rozhranie pre rôzne operačné systémy, ktoré rozpozná príslušné funkčné klávesy a klávesové skratky v obvyklom usporiadaní.

Logitech_M850_Keyboard_Mouse_Combo 04 lifestyle
ZDROJ | Logitech

So setom Logitech MK850 Performance sa môžete pripájať buď pomocou bezdrôtovej technológie Logitech Unifying USB, alebo cez rozhranie Bluetooth. Na našom trhu bude predávaný za odporúčanú maloobchodnú cenu 119 €.

ZdrojLogitech

Komentáre k článku