Nový Samsung Galaxy S7/S7 edge so zľavou už iba tento víkend!

Je fajn, mať nový smartfón. Ale mať ho s parádnou zľavou, to je ešte lepšie. A keď je reč o špičkovom Samsung Galaxy S7 alebo Galaxy S7 edge, ktorý si môžete kúpiť o 100 € lacnejšie, nie je nad čím váhať. Obzvlášť, ak táto zľava platí len do 29. 10. 2017.

O dobrom víne sa hovorí, že čím je staršie, tým je lepšie. Parafrázu na túto myšlienku môžeme použiť aj pri zmienke na predošlé vlajkové lode, smartfóny Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge. Ich nadčasový dizajn a špičková výbava ich stále radia k najlepším smartfónom na trhu.

Kovová konštrukcia im dodáva pevnosť a sklo na povrchu patričnú eleganciu. Na jemnom Super AMOLED displeji s QHD rozlíšením a uhlopriečkou 5,1” pri Galaxy S7, respektíve 5,5” u Galaxy S7 edge budete radi pozerať filmy, alebo čítať naše články. Navyše pri modeli S7 edge so zahnutým displejom do strán využijete aj nové funkcie smartfónu.

Pozrite si7 dôvodov, prečo si kúpiť Samsung Galaxy S7/S7 edge

Opomenúť nesmieme ani ich odolnosť voči vode a prachu podľa IP68, ale aj možnosť bezdrôtového nabíjania, čo využijete nielen v kancelárii na pracovnom stole, ale aj v niektorých automobiloch počas ciest. Kvalitné fotografie vyhotovíte špičkovým 12 Mpx Dual Pixel fotoaparátom, ktorého svetelnosť je f/1,7.

Pozrite siSamsung Galaxy S7 edge – takto má vyzerať Android smartfón

Smartfóny Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge si so zľavou 100 € môžete kúpiť už od dnešného piatku 27. 10. 2017 do nedele 29. 10. 2017. Nový Samsung Galaxy S7 vás tak vyjde len na 439 € (namiesto pôvodných 539 €) a za Samsung Galaxy S7 edge zaplatíte iba 549 € (namiesto pôvodných 649 €).

Víkendovú akciovú zľavu si môžete uplatniť u vybraných partnerov, ktorých nájdete na stránke Samsung. Medzi nimi sú napríklad Alza.sk, Nay Elektrodom, Andrea Shop, DATART, TPD či Mobilonline.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom Samsung Electronics.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku