Nový prezentér Logitech Spotlight vám zjednoduší ovládanie prezentácií

ZDROJ | Logitech

Pripraviť si pútavú prezentáciu je len časť práce, potom ju ešte treba ukázať kolegom, účastníkom konferencie a podobne. Tu prichádzajú na rad rôzne laserové perá či iné prezentéry. Jednou z pomôcok je aj novinka z dielne Logitech.

recenziaS Logitech Spotlight bude ovládanie prezentácií hračkou

https://www.youtube.com/watch?v=qxat8xE0sYY

Nový prezentér Logitech Spotlight Presentation Remote však nie je len obyčajnou pomôckou, ktorú využijete pri ovládaní vašej prezentácie, počas jej predvádzania. Poskytuje totiž viacero inteligentných funkcií.

Pozrite siNový set Logitech MK850 Performance pomôže zvýšiť vašu produktivitu

Logitech Spotlight umožňuje zvýrazniť zobrazovaný obsah, prípadne zväčšiť požadovanú oblasť, aby detaily v nej boli lepšie viditeľné. Pochopiteľne, môžete ním bez problémov prepínať medzi snímkami. Dosah prezentéra je cca 30 metrov. Spotlight má navyše kurzor, ktorý slúži ako kurzor myši. Môžete tak spúšťať videá i otvárať odkazy.

logitech_spotlight_product-05
ZDROJ | Logitech

Prezentér Spotlight spolupracuje s aplikáciou, ktorá ponúka množstvo funkcií a umožňuje pripraviť si scénu skôr, než začnete vlastnú prezentáciu. V aplikácii môžete prepínať režim ukazovania, nastaviť si časovanie – upozornenie vibráciami alebo aktivovať pokročilejšie funkcie ako napríklad ovládať hlasitosť pohybovým gestom.

Výrobca deklaruje, že aplikácia bude priebežne aktualizovaná, takže jej možnosti sa budú časom rozširovať.

logitech_spotlight_product-16-lifestyle
ZDROJ | Logitech

Prezentér Logitech Spotlight je možné pripojiť dvoma spôsobmi. Cez prijímač v porte USB alebo pomocou technológie Bluetooth Smart. Vo väčšine operačných systémov sa pripája ako „plug-and-play“ zariadenie a je kompatibilný so všetkými obľúbenými aplikáciami na tvorbu prezentácií.

Pozrite siS Logitech M720 Triathlon Mouse ovládate tri zariadenia naraz

Pred záverom ešte spomeňme zopár technických parametrov. Rozmery prezentéra Logitech Spotlight sú 131 x 28 x 12 mm, váži necelých 50 g a napája ho 85mAh nabíjateľná batéria.

logitech_spotlight_product-19-lifestyle
ZDROJ | Logitech

A ešte jedna čerešnička, spoločnosti Logitech a TED plánujú vyhlásiť celosvetovú súťaž na vyhľadávanie talentovaných komunikátorov, ktorých by pozvali na exkluzívnu akciu s názvom Spotlight Presentation Academy v newyorskom TED Theater.

recenziaHerné príslušenstvo Logitech G nielen pre profesionálov

Účastníci budú vyzbrojení prezentérmi Spotlight a budú mať príležitosť spolupracovať s najlepšími odborníkmi na prezentácie, aby si rozšírili svoje umenie, ako viesť prezentácie. Zaujímavá aktivita. :)

logitech_spotlight_product-21-lifestyle
ZDROJ | Logitech

Prezentér Logitech Spotlight Presentation Remote je už k dispozícii na stránkach výrobcu a onedlho sa dostane do predaja aj na Slovensku za odporúčanú cenu 135 €.

ZdrojLogitech

Komentáre k článku