Nový Citroën C3 a jeho ConnectedCam vidia všetko!

Nedávno sme mali možnosť otestovať auto, ktoré sa rodí priamo na Slovensku. Je ním nový Citroën C3, ktorý sa po dizajnovej stránke výrazne líši od svojho predchodcu. Pokrok však nastal aj po stránke technológií.

https://youtu.be/B4S768WI0DI

Nový Citroën C3 sme mali možnosť testovať v nádhernej bielo červenej farebnej kombinácii, ale ak budete nad novinkou rozmýšľať, budete mať na výber 36 kombinácií farieb, ktoré dodajú tomuto malému mestskému autu úplne novú tvár.

V našom videu sme sa však okrem samotného dizajnu, pohonnej jednotky a pohodlia venovali aj technologickej výbave Citroënu C3. Okrem tempomatu, multimediálneho systému s podporou Apple CarPlay a retro palubnej dosky si môžete svoj Citroën vybaviť aj unikátnym riešením ConnectedCam.

Táto zabudovaná kamera totiž umožňuje vytváranie fotografií priamo počas jazdy, alebo zaznamenávanie krátkych videí toho, čo sa počas jazdy deje pred vozidlom. Ak ste teda zvedaví, ako nový Citroën C3 vyzerá a ako sa používa ConnectedCam, nájdite si päťnásť minút času a pozrite si video, ktoré sme pre vás pripravili.

Komentáre k článku