Novinky televízie Magio GO od Telekomu. Vedeli ste že…?

Športový fanúšik si teraz príde na svoje na ešte viacerých TV kanáloch. Telekom a DIGI totiž spustili päť nových doplnkových kanálov DIGI Sport. Dostupné sú v rámci známych platforiem Magio GO a DIGI GO.

Môžete si tak pozrieť ešte väčší počet priamych prenosov napríklad zo španielskej LaLigy, talianskej Serie A, prvej a druhej nemeckej Bundesligy alebo aj tenisových turnajov ATP a WTA. Internetovú televíziu Magio GO pritom viete získať za výhodný mesačný poplatok alebo bezplatne k televízii Magio TV, ktorú je možné prijímať cez kábel alebo cez satelit.

Výhodou online televízie Magio GO je napríklad aj online archív až 20 televíznych staníc. Nezmeškáte tak váš obľúbený program, viete sa totiž k nemu kedykoľvek vrátiť 7 dní dozadu. Je pritom na vás, či televíziu s Magio GO budete sledovať na počítači, tablete alebo mobile.

12 kanálov

Telekom v súčasnosti ponúka až 12 vlastných exkluzívnych TV kanálov, ktoré vám zabezpečia športové, hudobné či detské zážitky. Najväčší počet zastupuje 10 kanálov DIGI Sport, kde po novom pribudli kanály DIGI Sport 6 až 10. Netradičný kanál Folklorika s množstvom hudby a tanca dopĺňa detský kanál ŤUKI TV.

300 titulov

Už viac ako 300 rôznych titulov nájdete v Magio kine. Na výber máte sci-fi filmy, komédie, romantické filmy či rozprávky, ale aj rôzne seriály a dokonca nechýba obsah pre dospelých z kategórie 18+. Neobmedzený prístup k ponúkanému obsahu kedykoľvek a koľko krát chcete získate za 5,99 € mesačne s vyšším balíkom Magio Kino L.

ZDROJ | Samsung

7 dní

Nestíhate svoj obľúbený film alebo seriál? S Magio televíziou vám nič neujde – v archíve nájdete program, ktorý už bol odvysielaný, a to až 7 dní dozadu. Program si tiež môžete spustiť od začiatku aj v prípade, že v televízii už dávno beží. Vďaka funkcii pretáčania si môžete svoje obľúbené filmy či seriály pozrieť dokonca bez reklamy.

50 TV staníc

Obľúbené televízne programy môžete sledovať nielen doma, ale aj na cestách vďaka televízii cez internet Magio GO. V najvyššom balíku Magio GO Premium máte k dispozícii až 50 TV staníc, a to za poplatok 5,99 € mesačne. Ak však už máte Magio televíziu, za Magio GO nebudete priplácať, a to aj vrátane archívu (ak máte Magio TV s archívom).

ZDROJ | Philips

10 súťaží

Na desiatke kanálov DIGI Sport sa teraz môžete tešiť na sledovanie až 10 futbalových súťaží, kde samozrejme nebudú chýbať ani súboje Barcelony s Realom Madrid. Sú to: LaLiga, Serie A, Bundesliga, 2. Bundesliga, DFL Supercup, Premier League, FA Cup, Championship, FA Community Shield a Škótska Premiership.

4 zariadenia

Ak si raz zaplatíte za internetovú televíziu Magio GO alebo Magio GO Premium, môžete ju využívať na viacerých zariadeniach. Celkovo tak môžete Magio GO sledovať až na štyroch ľubovoľných zariadeniach naraz, pričom je úplne na vás, akú kombináciu počítačov, tabletov či smartfónov si zvolíte.

ZdrojTelekom

Komentáre k článku