Nové, štýlovejšie a lepšie Monster slúchadlá

Spoločnosť Monster, ktorá patrí k špičkovým audio výrobcom inovovala svoje portfólio pre rok 2012. Čerstvý dizajn vychádza z posledných módnych trendov, a tak si môžete vybrať spomedzi elegantných a uzavretých Inspiration, štýlových špuntov Gratitude alebo extravagantných Diamond Tears.

Monster Inspiration

Monster Inspiration

AK sa vám zazdali slúchadlá Inspiration známe, tak zrak vás neklame. Presne z tohoto modelu vychádza aj spolupráca Monsteru a Nokie. Len v ich prípade dostali názov Purity HD. Domáca spoločnosť ponúkne, ale elegantnejšie prevedenie s možnosťou výmeny čelenky, samozrejme za určitý poplatok (40 USD). Slúchadlá disponujú technológiou potláčania okolitého hluku, sú čalúnené kožou alebo dovoľujú úplne odnímať kábel s integrovaným mikrofónom. Ich hmotnosť je približne 180 gramov. Slúchadlá v černej alebo bielej farbe budú čoskoro voľne dostupné na predaj za sumu 280 USD (priblkžne 210 €). V predpredaji sa po Inspiration len „zaprášilo“.

Monster Inspiration

Monster Inspiration

Diamond Tears a Gratitude sú už voľne dostupné v predaji. Extravagantné Diamond sú určené najmä nežnejšiemu pohlaviu. Ponúkajú špičkový zvuk, ľahkú konštrukciu, ktorá je predovšetkým z plastu,„nezamotateľný“ kábel alebo integrovaný ovládač na prehrávanie hudby alebo prijímanie hovorov. Ich cena je 280 USD (cca 210 €).

Monster Diamond Tears

Monster Diamond Tears

Dizajnér špuntov Gratitude si dal záležať v každom ohľade. Slúchadlá disponujú pasívnou izoláciou okolitého hluku, skutočne obrovskou nádielkou rôznych špuntov od uší alebo štýlovým púzdrom. Na technické špecifikácie sú ale informácie skúpe.  Monster Gratitude zaobstaráte za cenu 230 USD, približne 175 €.

Monster Gratitude

Foto: Monster

Komentáre k článku