Nové slúchadlá Bose QC35 zahodili kábel

V audio-sfére panuje diskusia o tom, či je zvuk kvalitnejší, keď je prenášaný pomocou káblov, alebo bezdrôtovo. Bose nám chce dokázať, že káble patria do minulého desaťročia a prichádza s bezdrôtovými slúchadlami Bose QC35.

Bose QC35 2
ZDROJ | Bose

O bezdrôtový prenos zvuku slúchadiel z radu QuietComfort sa postará pochopiteľne Bluetooth technológia. Nebude chýbať ani redukcia šumu, ktorá by mala byť v prípade Bose na prvotriednej úrovni.

Pozrite siBose prináša vylepšený audio systém Bose SoundTouch 10

Slúchadlá by mali reagovať na okolité zvuky tak, že ich budú tlmiť opačným signálom. O to sa postarajú mikrofóny, ktoré sa nachádzajú z vonku a vo vnútri slúchadiel. Tým by mal vzniknúť dokonalý akustický efekt.

Bose QC35 4
ZDROJ | Bose

Pozrite siBose odstrihol nové reproduktory a slúchadlá SoundLink

V balení so slúchadlami by sa mal nachádzať aj kábel pre tých, ktorí neobľubujú bezdrôtový prenos. Zároveň si pomocou neho môžu porovať kvalitu zvuku oboch možností s a bez káblu.

Bose QC35 3
ZDROJ | Bose

Výdrž batérie by mala dosiahnuť až 20 hodín, čo je veľmi príjemné číslo. Kúpiť si ich môžete v striebornom alebo čiernom spracovaní za 349 dolárov.

Vyzerá to tak, že Bose sa drží svojich zaužívaných konceptov, nevychádza z radu extravagantným dizajnom a cenovku si naďalej drží na vyšších úrovniach.

 

ZdrojBose

Komentáre k článku