Na svete je nové originálne príslušenstvo pre Galaxy Note8

ZDROJ | Samsung

Samsung predstavil k svojej najnovšej smartfónovej vlajkovej lodi, Samsung Galaxy Note8, bohatú nádielku nového príslušenstva. Sú medzi nimi puzdrá a obaly, bezdrôtová nabíjačka i externá batéria.

recenziaSamsung Galaxy Note8 – Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ!

Clear View Standing Cover

ZDROJ | Samsung

Tento kryt je vlastne 2 v 1. Nielen že chráni smartfón, ale zároveň môže poslúžiť aj ako stojan. Zíde sa to najmä pri pozeraní videí alebo video hovore. K dispozícii je v štyroch farebných vyhotoveniach, čierna, modrá, fialová a zlatá. Odporúčaná maloobchodná cena je 49 €.

LED View Cover

ZDROJ | Samsung

Aj Galaxy Note8 budete môcť kontrolovať prostredníctvom LED displeja. Navyše k jednotlivým kontaktom môžete tiež pridať jedinečné ikony, vďaka čomu volajúceho jednoduchšie identifikujete. Vo vnútri krytu je aj vrecko pre kreditnú alebo cestovnú kartu. K dispozícii je vo farbách čierna, modrá, fialová a zlatá. Odporúčaná maloobchodná cena je 59 €.

Pozrite siIsland objektívom Samsung Galaxy Note8

Alcantara Cover

ZDROJ | Samsung

Tak toto je skutočne štýlový kryt z materiálu, ktorý sa často používa v luxusných automobiloch. Telefón ochráni pred poškriabaním či otrasmi a navyše ho môžete pohodlne umyť vodou a mydlom. Alcantara Cover je k dispozícii vo farbách čierna, ružová, khaki a tmavo šedá. Odporúčaná maloobchodná cena je 39 €.

2Piece Cover

ZDROJ | Samsung

Tento netradičný kryt určite zaujme zvedavé pohľady okolia. Geometrické tvary neslúžia len na ochranu rohov telefónu, ale dodávajú mu špecifický štýl spolu s pohodlným držaním. Matný plast zabezpečuje ochranu a je ho možné jednoducho pripevniť alebo oddeliť od telefónu pomocou drobných prísaviek. Predáva sa v čiernej, modrej a fialovej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 14,90 €.

Pozrite siRozbalili sme Samsung Galaxy Note8. Toto dostanete za tisíc eur

Protective Standing Cover

ZDROJ | Samsung

Narozdiel od prvého uvedeného krytu, Standing Cover má integrovaný výklopný stojanček, ktorým si telefón môžete polohovať a pohodlne sledovať videá, alebo uskutočňovať video chat. Kryt má zvýšenú ochranu, takže Note8 ochráni aj pri drsnejšom zaobchádzaní. K dispozícii je v čiernej a modrej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 36,90 €.

Clear Cover

ZDROJ | Samsung

Najjednoduchší kryt, chrániaci zadnú stranu a rohy smartfónu je len 0,95 mm široký, takže sa pohodlne drží a zároveň vynikne jeho lesklý, zakrivený dizajn. Jeho odporúčaná maloobchodná cena je 14,90 €.

Polohovateľná bezdrôtová nabíjačka

ZDROJ | Samsung

Aj novému Galaxy Note8 sa ušla bezdrôtová nabíjačka. Môžete ju pritom použiť aj ako stojan, na ktorý podľa potreby telefón položíte, či už vodorovne alebo zvisle. Počas nabíjania budete môcť sledovať filmy alebo chatovať. K dispozícii je v čiernej a hnedej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena bezdrôtovej nabíjačky je 69 €.

V ponuke sú aj rýchlo nabíjateľné externé batérie s kapacitou 5 100 mAh v modrej a čiernej farbe za odporúčanú cenu 59 €.

Ktoré z nového príslušenstva vás najviac zaujalo?

ZdrojTlačová správa Samsung

Komentáre k článku