Nové modely navigácií radu TomTom GO s Wi-Fi a SIM kartou

ZDROJ | TomTom

Ako by to vyzeralo, keby si taký výrobca prioritne navigačných zariadení, akým je TomTom, nepriniesol na výstavu IFA 2016 niečo aj z tohto portfólia. V Berlíne tak predstavil nové modely navigácií radu TomTom GO.

Pozrite siTomTom VIO – prvá navigácia pre skúter so štýlovým dizajnom

TomTom GO 5200_FRONT_MESSAGE-UK
ZDROJ | TomTom

Nové modely automobilových navigácií radu TomTom GO prinášajú niekoľko podstatných vylepšení. V prvom rade je to implementácia Wi-Fi modulu, vďaka ktorému si budete môcť kedykoľvek a veľmi rýchlo aktualizovať mapy, TomTom Traffic alebo databázu radarov. Samozrejmosťou je doživotná aktualizácia (Lifetime).

TomTom GO 6200_BACK
ZDROJ | TomTom

Po pripojení ku smartfónu vám dokážu počas jazdy prečítať SMS správy a pochopiteľne poslúžia aj ako hands-free. Taktiež sú kompatibilné s osobnými asistentmi, ako je Apple Siri, Google Now alebo Microsoft Cortana.

Pozrite siNovinky od TomTom – tri úžasné hodiny pre každého

Najnovšie modely TomTom GO sú tiež schopné sa „naučiť“ vodičove návyky. To znamená, že vám napríklad pomôžu určiť predpokladaný cieľ. Zíde sa vám to hoci aj pri pravidelnom dochádzaní do práce, alebo na iné pravidelne navštevované miesto. Nie preto, že by ste cestu nepoznali, ale aby vás navigácie mohli upozorniť na dopravné situácie, alebo radary a pod.

TomTom GO scr 9
ZDROJ | TomTom

Nové navigácie TomTom GO zahŕňajú štyri modely, z ktorých dva sú s 5-palcovým dotykovým displejom a dva majú 6-palcový displej. Modely vyššieho stupňa s označením TomTom GO 5200 a 6200 majú zabudované SIM karty pre tzv. „živé“ aktualizácie, nižšie modely GO 520 a 620 vyžadujú na aktualizáciu dopravnej situácie pripojenie k smartfónu.

Pozrite siTomTom Touch – majte pod palcom vaše telesné zloženie

TomTom GO LIFESTYLE 01
ZDROJ | TomTom

Na stránke výrobcu je momentálne možné uskutočniť predobjednávky navigácií. Ich ceny sú 209,99 £ (cca 249 €) – GO 520, 249,99 £ (cca 297 €) – GO 620, 299,99 £ (cca 356 €) – GO 5200 a 339,99 £ (cca 404 €) – GO 6200.

ZdrojTomTom

Komentáre k článku