Nové inteligetné hodinky Huawei Fit sú dostupné za prijateľnú cenu

ZDROJ | HuaweiHuawei Fit

Spoločnosť Huawei, ktorú takmer všetci poznajú ako značku smartfónov, dnes predstavila inteligentné hodinky Huawei Fit s klasickým kruhovým dizajnom.

Podobný dizajn ste si mohli všimnúť už v minuloročnom modeli Pebble Time Round, ktorých cena je v porovnaní s novinkou od Huawei približne o 100 eur navýšená

Nový model vďaka zabudovaným senzorom dokáže identifikovať vašu chôdzu, beh či spánok. S tým je spojená funkcia krokomera, meranie prejdenej vzdialenosti, signalizovanie počtu spálených kalórií a dĺžky spánku. Všetky údaje sa synchronizujú s aplikáciou Huawei Wear na platforme Android a iOS.

Pozrite siUNBOXING Vector Watch Luna + súťaž

Huawei Fit
ZDROJ | Huawei

Nechýba ani meranie srdcovej aktivity, ktorej presnosť Huawei zvýšila vďaka vyššej sile signálu, ako spoločnosť sama uvádza. Pre priaznivcov maratónov sú hodinky Huawei Fit vybavené tréningovým programom s cieľom zabehnutia celej 42,195 km dlhej trate.

Fitness funkcie však nie sú všetko, čo ponúkajú nové inteligentné hodinky. Taktiež vás upozornia na prichádzajúce správy a hovory.

Batéria by mala podľa spoločnosti vydržať zásobovať Huawei Fit počas 6 dní a v pohotovostnom režime by mala dosahovať päťnásobnú hranicu. Opätovné nabitie by malo trvať menej než dve celé hodiny.

Pozrite siSOWATCH – keď smart hodinky vedia byť lacné

Smart hodinky s implementovanou funkciou always-on a s jednofarebným dotykovým displejom kúpite už prostredníctvom e-shopu Best Buy, Amazon alebo Newegg za 129,99 dolárov.

Model je dostupný v striebornej alebo sivej farbe s čiernym, oranžovým alebo modrým gumeným 18 mm remienkom, ktorý je možne bez problémov vymeniť za iný.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojHuawei

Komentáre k článku