Nové bluetooth reproduktory LG PH vhodné do spálne i na kempovanie

LG PH1

Spoločnosť LG predstavila štvoricu nových dizajnových Bluetooth reproduktorov radu PH, s číselným označením od jednotky po štvorku, vhodné pre aktívnych audiofilov do exteriéru či interiéru.

LG PH2
LG PH2

Pozrite siMusic Flow P5 a SoundPop 360, bezdrôtové audio novinky z dielne LG

LG PH4
LG PH4

167 gramový model PH2 aj väčší PH4 sú odolné voči ošplechnutiu a využijete ich pri outdoorových aktivitách, grilovačke alebo kempovaní. Ich súčasťou je aj popruh, ktorým ich ľahko kamkoľvek pripevníte a 360° všesmerový výstup zvuku a funkcia Bass Boost. Model PH2 má batériu s výdržou 6 hodín, u PH4-ky sa LG chváli 10-hodinovou výdržou.

LG PH3
LG PH3

Zaujímavým modelom je Bluetooth reproduktor LG PH3, ktorý je dizajnovaný do tvaru sviece. Okrem toho, že bude dodávaný v troch farbách, má päť rôznych farebných režimov osvetlenia a výdrž batérie 10 hodín.

Pozrite siWhyd – 360° reproduktor s intuitívnym spôsobom ovládania

Všetky tri spomenuté reproduktory majú aj vstupné porty pre pripojenie audio zariadení bez Bluetooth, ako sú staršie CD alebo MP3 prehrávače. Taktiež sú vybavené funkciou Multipoint, umožňujúcou pripojenie k dvom Bluetooth zariadeniam súčasne.

Pozrite siBosebuild Speaker Cube – reproduktor, ktorý si postavíte sami

LG PH1
LG PH1

Štvrtým do partie, ktorý sme na výstave IFA 2016 v Berlíne videli, je Bluetooth reproduktor PH1. Ten okrem počúvania hudby využijete aj ako hands-free k mobilnému telefónu. Jeho špecialitou je tzv. „mood lighting“, teda náladové osvetlenie a možnosť použitia tiež ako nočné svetlo v spálni alebo detskej izbe.

LG PH1
LG PH1

PH1 má batériu s výdržou 5 hodín počúvania hudby a zatiaľ ako jediný je už dostupný na internete. Napríklad indická stránka výrobcu LG ho ponúka za 4 490 rupií, čo je necelých 60 eur. Na viac detailov o zvyšných troch reproduktoroch, ktoré sme videli na výstave IFA 2016, si ešte musíme počkať.

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2016 ďakujeme spoločnostiam Huawei a Samsung.

ZdrojLG

Komentáre k článku